Erkekler vs Kislar..

sizce erkekler nasıl kızlardan hoşlanır

• iç GüzeL

Oy: 6 17.1%
  • Dış güzeLLik

Oy: 13 37.1%
  • çekici

Oy: 7 20.0%
  • sexi

Oy: 6 17.1%
  • Diğer

Oy: 3 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
hepsi bir arada olsa hiçde fena olmaz hani :D
saka saka

dürüst olsun,nerde nasıl davranması gerektiğini bilsin yeter he az birazda dış güzellik şart

çekicilik bence....çekicilik kişiyegöre iç dış düselliği ve tüm şartları kapsar bence...çünkim seni kendine çeksin yeter başkalarının ne düşündüğünün önemi olmas çünkin seni kendine çekiyorsa senin için güzeldir seksidir semptiktir hepsini barındırabilir içinde diye düşünüyorum...

çıktığı kızın çok da sexi olmasını istemez bence bi erkek çünkü herkes için öyle olur o kız ve buna bi erkek dayanamaz... bence çekici olması yeterli onlar için =)

---> Erkekler vs Kislar..

waLLa iç gusLLık oLmadktn sora dısn bu önemı yok bnce çoğu erkk dısa kanıo ama sora da kzLara qüwenLmıo dıo. En az dıs qüsLLk kadar içte önemLı bnce

Benim için iç güzelliği olması lazım ama dış güzelliğinede önem vermesi lazım...

iç güzelliğin ve dış güzelliğin olması gerekir ama en önemlisi iç güzelliktir seksi olmasıda bazen gerekir ve doğal güzellik her iyisi bu benim düşüncem

Ilk bakis ilk izlenim saten önemli buda dis görünüs dür.... sorasi insandan insana degisir...

İç Ve Dış Güzellik , Çekicilik , Düşünceleri ..

Dış Görünüş.

Dışı Önemli Değil İçi Güzel Olsun Diyenlerede İnanmıyorum, İlk Görüşte İçini Nasıl Görüyosun.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri