Erkekler Kaşlarını Almalı mı ?

ashli

Bayan Üye
Kaş alımı kadın için ne kadar önemli ve hassas ise erkek için de aynı değeri taşır. Bakışlarımıza anlam ve derinlik yüzümüze güzellik katan kaşlarımızın şekli ve simetrisi kadınlarda ne kadar önemliyse erkeklerde de aynı önemi taşır.

Bazı erkeklerin kaşlarıda birbirine birleşik olup hoş olmayan bir görüntü yaratabiliyor. Bu gibi durumlarda da tabiki erkeklerin kaş alması kaçınılmaz oluyor.

Erkekler eğer evde kendileri kaşlarını alacaklarsa bir cımbız yardımıyla bunu yapabilirler. Eğer bir güzellik salanonu tercih edeceklerse iplik yada sir ağda yöntemlerini uygulatmaları daha doğru bir seçim olur. Kaşlar alınırken alttan yada üstten dağınıklar toplanmalı kaşın doğal görünümünün bozulmamasına dikkat edilmelidir.

Eğer siz erkekler bu yöntemlerden oldukça sıkıldıysanız istenilen forma getirip sonra iğneli epilasyon yaparak kalıcılaştırabilirsiniz.

---> Erkekler Kaşlarını Almalı mı ?

bayanlar bu traz erkeklerden hoşlandına eminim fakat bana göre deyil:)

Bayanlar genelde hoşlanmıyo bence
Hem bir erkeğe yakışmıyo kaş falan almak :)

ben almıyorum ama bence bazıları almalı :D tekk kas durumu oluoo :D

2 erkek baktık ikimizde alakası yok :) fakat bir kaç ay sonra göreceğizki google motoru tarafından arıyan arkadaşlar göreceğiz fakat seninde hoşlanmadını anlamak guzel :) kadınlarla erkeklerin büyük bir farkkı var bence.aynı olamaz.

martı kaşlıysa almalı. şekili değiştirmek erkeğe yakışmaz bence ama ortalarına biraz işlem gerekir.

Alınmamalı Diyorum :) Biraz Doğal Olun Yahu xD

Ya Erkek Kaş mı ALırmış BakımLı Erkek SakaL Traşını oLan GünLük Bakımını Yapan Erkektir Yok RimeL KaLem ÇekmeLer EnteL DanteL ŞeyLer Gereksiz Saçma , Erkeğe Yakışmaz.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri