Erkekler her gün 43 dakika içerisinde 10 farklı bayana bakıyor

---> Erkekler her gün 43 dakika içerisinde 10 farklı bayana bakıyor

Valla . Onlar daha cok bakiyor. Hatta konusmaya gelenler bile oldu ama her onume gelene yuz vermiyorm tabi :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sende bu kadar yakisikli olma canim yakisikliligina bakiyolar normal yani yakisikli die bakilir kizlar dogru soyleyin kivanc tatlitug gelse bakmaz misiniz aa:) seni kivanc tatlitug seni bakiyosun yuz vermiyorum diyorsun bak bak.Valla nişanlimla dugune gittik baktim bir dogal guzel bir kiz var ben o kadar begendimki kizi nisanlim bakmadan bir iki tokat attim cidden hani bakmasa bile hak ediyor onceden kiskancim napim ayy gercekten sacma goruntude yaptigim ama elimde degil simdi bir yakisikli gecse yakisikli derim yani nolmus yani icimden hani ilgimi cekti die degil adam yakisikli bakimli yani cokta oyleleri asil olan niyet anlaycagin [MENTION=162261]XPeke[/MENTION] bak yanii bombos bakarsin ama bi asik ol bakarsin ve gorursun onun ic guzelligini kimsede gormedigim o aşki onemli olan bakmak degil demekki gormek :)

sende bu kadar yakisikli olma canim yakisikliligina bakiyolar normal yani yakisikli die bakilir kizlar dogru soyleyin kivanc tatlitug gelse bakmaz misiniz aa:) seni kivanc tatlitug seni bakiyosun yuz vermiyorum diyorsun bak bak.Valla nişanlimla dugune gittik baktim bir dogal guzel bir kiz var ben o kadar begendimki kizi nisanlim bakmadan bir iki tokat attim cidden hani bakmasa bile hak ediyor onceden kiskancim napim ayy gercekten sacma goruntude yaptigim ama elimde degil simdi bir yakisikli gecse yakisikli derim yani nolmus yani icimden hani ilgimi cekti die degil adam yakisikli bakimli yani cokta oyleleri asil olan niyet anlaycagin [MENTION=162261]XPeke[/MENTION] bak yanii bombos bakarsin ama bi asik ol bakarsin ve gorursun onun ic guzelligini kimsede gormedigim o aşki onemli olan bakmak degil demekki gormek :)

NE diyecegimi bilemedim valla. :D . Dahada kimseye bakmam :D

bakmakla görmek arasındaki farkı ayırt etmek gerek..43 kadına bakan bir erkeğin gördüğü 1 veya 2 dir..
bence..

NE diyecegimi bilemedim valla. :D . Dahada kimseye bakmam :D

:D zor oldugun surece sevdiginin guvenini kazanirsin ama bir iki tokat yersin buda kizin şöyle deyişidir "senin gozunde benden daha güzeli,özeli olamaz bakma o kadar sen bende buldun o aşki o güzelligi baska kimsede arama bulamazsin..... ! " :)

:D zor oldugun surece sevdiginin guvenini kazanirsin ama bir iki tokat yersin buda kizin şöyle deyişidir "senin gozunde benden daha güzeli,özeli olamaz bakma o kadar sen bende buldun o aşki o güzelligi baska kimsede arama bulamazsin..... ! " :)

Orasi oyle ama ne diyelim. Guzele cirkinmi diyelim. Bazen hakkini tesmlim etmek gerek :D

Dip not : Bıyıklı, sakallı olan kızları ayırdığımızda, ortaya 3 5 tane kalıyor. Onlarda bize denk gelmiyor.

benimki 100 bile olabilir hiç bilmiyorum

bakmayıp ne yapacaz ? :) Göz bu kayıyor işte...

İngiltere de böyle ise, kimse Türkler karı kıza çok bakıyor abaza bunkar demesin...

Bizim ortalama arkadaşların dediği gibi 3-5 kadardır.

Barda yapmışlar ve biz ne kadar laik bir ülkede olsak halkın %99 müslüman gözüküyor hiç değilse %40 ı islamı hayatında yaşıo bu kural türkiyede işlemez :d

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri