erkek ıle kadın arasındakı fark

Gökbörü

Kayıtlı Üye
tarafsız bır gozden erkek ıle kadın arasındakı farkk..

381974_307666726001692_1515191218_n.jpg

---> erkek ıle kadın arasındakı fark

Herşey acık ve net hayvan bile tehlikenin farkında :D

elimde kalacan bir gün xD [MENTION=156426]Elsa[/MENTION] yı çağırım bende gör sen gününü :p

yola bakıor kopek :) guzel bı ornek bayanlar yolda daha dıkkatlı

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Geldim :) Şimdi durum resim de anlatıldığı gibi asla değil. Şunu da söylemek istedim birden. Bayanlar kurallara uyarak araba kullanıyorlar öncelikle, baylar ise kuralları takmadan nasıl olsa tecrübeliyim diyerek kullanıyorlar. Bu durumda da kaza meydana geliyor.

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] bızı aydınlattıgın ıcın tesekkur ederız :D

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Geldim :) Şimdi durum resim de anlatıldığı gibi asla değil. Şunu da söylemek istedim birden. Bayanlar kurallara uyarak araba kullanıyorlar öncelikle, baylar ise kuralları takmadan nasıl olsa tecrübeliyim diyerek kullanıyorlar. Bu durumda da kaza meydana geliyor.

Kızlar siz bakmayın bunlara biz arabayla gecerken erkeklere el sallarız )) onlarda bize bakar kalırlar

Onlar ancak, yolda mini etekli bir bayan gördüklerinde yol vermesini bilirler ))

Bide trafikte sıkıştırmasını bilirler dimi ? Erkek milleti işte pehhh

Bak Nurullahtan alıntı yapıp cevap vermiyorum bile farkettin dimi canım ))

aynen hayvan bile tehlikenin farkında oyüzden arkada oturuyor :D

Bide trafikte sıkıştırmasını bilirler dimi ? Erkek milleti işte pehhh

Bak Nurullahtan alıntı yapıp cevap vermiyorum bile farkettin dimi canım ))

Aynen birde trafikte sıkıştırmaya kalkarlar, kural ihlali işte. Sonrada vay efendim bayanlar yüzünden kaza oluyor. Erkek milleti değil mi? Bence de cevap vermemelisin, son gülen her zaman iyi gülmüştür nede olsa ))

zaten arabayı yavaş süren erkekler deme kadınlar bildiğin çok hızlı kullanıyo biz kaza yapıyoz bildiğin arabayanın şöför koltuğuna oturmanız hata szinde neyse :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri