Erkeğe Hoş Kadına BOş Gelenler

kim demiş biR bayana futboL muhabbetinin boş geLdiğini :D

Aşk da neymiş?
Eskiden romantiklerdi. Artık karşılıklı bakışmalar, utanıp çekinmeler yok. Onlar hoşlarına giden kızla direkt tanışıyor, kız pas vermezse de ''bana kız mı yok'' deyip diğer seçeneğe başvuruyorlar. Naz yapmaya bile gelmiyor. Aşkı ayaklar altına aldılar. Nerede peşinden koşmalar, nerede o romantik mektuplar...

kesinlikle doğru.... teşekkürler arkadaşım...

Futbol muhabbeti
Erkeklerin vazgeçilmez muhabbet konusu; futbol. Sürekli yok ofsaytt:, yok penaltıyd:, yok hakkımızı yedilerdi... Bıktırdılar valla. Bir de şu ofsayta ''obsayt'' demeleri yok mu? Hem çok biliyorlar hem de bu kadar bildikleri bir konuda hata yapıyorlar. Eh, Dünya Kupası sayesinde biz de az buçuk bir şeyler öğrendik. Hatta futbola bayağı da sardık, ama sezon açılınca yine böyle mi düşünürüz, bilinmez.

Bu olmassa olmaz:D

No deodorant
Bize göre, misler gibi kokmak gibisi yok. Büyük ihtimalle onlara göre de durum böyle. Ama nedense biraz umursamaz, biraz tembeller. Onlara göre deodorant kullanmadan sokağa çıksalar da olur yani. Kızlara göre olur mu? Olmaz tabii. Hele sıcağın doruğa çıktığı yaz günlerinde...

kesinlikle doğru:D

valla kıslarla buluşcağım zaman kullanıom erkek arkadaşlar deodorantın kokusunu alınca kıss gibi kokuon diyip dalga geçiolar

Erkekler, sahip olmadıkları şeyler hakkında konuşmaya bayılırlar. Para bir, arabalar iki... Ama onların asıl çekim alanına giren, vücut ölçüleri. Kızların karakterinden çok vücut ölçüleriyle ilgilenmeleri, kızlar için nasıl bir kabus bilmiyorlar.

takmışşsınız ewet

tşk.ler

bana kızların düşünceleri saçma geliyoo ::D:D

bunu bi kız olarak sölüyorum şaşırcanız ama nese :D

bence erkek dediğin maç tutkunu olmalı sallapati olmalı ama sevgilisini sevmeli bide sevgilisini sevmeli dediysem sürekli ara msj çek filan olmamalı ya biraz rahat bırak her dk ara filan saçma :D((günde 3 kere msj çek 2 kere ara :D))

sonra erkek dediğin üşengeç olmalı elinden her iş gelmemeli romantik olmamalı ne biliyim maço olmalı biraz argo kullanmalı ama sevgilisine önem vermeli :D:D:D

%95 kız böle düşünmüyodur ama ben böle düşünüyorum sevceğim kişi böle olmalı :D:D

paylaşımın için tşk bu ara fazla çenem çıktı gine :D

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri