eRİŞİLMEz Resimlerim:) Sadece Düşlere Özel

Söz Milletindir :)

• Yakışıklı Serseri

Oy: 36 52.2%
  • Çirkin Şimarık

Oy: 33 47.8%

• Kullanılan toplam oy
    69
Serseriyimde ondan:D yani deli dolu tarzım pek yok ama ölede bölede zeki metalcıyımdır
En sevdiğim film artisi brad pitt avatarda resmi var zaten heyacanı ,macerayı değişikliği çok severim aynı şeylerle pek yetinmem öle işte kısacası deli dolu biriym yani

emin olun resimdeki bu değil;) bunlar çocuk bide kız arkadaşı kırçiçeği var onuda gördük ikisi anlaşmışlar yaşları 10-14 arası;)

bilip bilmeden adamın arkasından konuşma lütfenn özkan bey ıstırham ediyorum burası kuarallı bir forumsa kurallar gereği arkadaşın harekti çok yalnış lütfen ıstrıham ediyorum zaten hep tatsızlık çıkmışş eğlenceyiii bozmayın yaaaaa ne takıyon kafana dostummm işine gelioysa altına yaz cvp gelmioysahadi eywallh dersin dimiii kolay gelsin

Son düzenleme:
bilip bilmeden adamın arkasından konuşma lütfenn özkan bey ıstırham ediyorum burası kuarallı bir forumsa kurallar gereği arkadaşın harekti çok yalnış lütfen ıstrıham ediyorum zaten hep tatsızlık çıkmışş eğlenceyiii bozmayın yaaaaa ne takıyon kafana dostummm işine gelioysa altına yaz cvp gelmioysahadi eywallh dersin dimiii kolay gelsin

bunlar gerçekler dostum :1:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri