En Utandığınız An ?

endLesS

Webmaster
Merhaba arkadaşlar, yeni bir konu ile biraz forumu canlandıralım diye düşündüm.. Bu sefer ki konu başka xD Herkes hayatında en utandığı anı yazabilir mi xD Tabi bu da cesaret istiyor ama yapacak bişey yok xD​

---> En Utandığınız An?

Hımm , Güzel Bir Konu.

Ama Emsal Teşkil Etmesi Adına Hayatından Bir Kesit Paylaşsan da Konuyu açmayla yetinmekle kalmasan.

;)

---> En Utandığınız An?

bi şeyler düsünüyordum, otbüsteydim karsı cinsten birinin gözlerine dalmıs gitmişim . düsüncem bitip kendıme geldigimde gözgözeydik bir tuhaf oldum çok utandım çoook xD

---> En Utandığınız An?

Hımm , Güzel Bir Konu.

Ama Emsal Teşkil Etmesi Adına Hayatından Bir Kesit Paylaşsan da Konuyu açmayla yetinmekle kalmasan.

;)

Beni Utanmaz arlanmaz diye anıyorlar, anlatırız elbet sen merak etme
l04.gif

---> En Utandığınız An?

8. Sınıfa gidiyodum, karnımdaki kas'ı göstermek istedim beden dersinde kızlara. Sonra üstümdekini çıkarıp kaslarımı göstermek adına kendimi sıktım. Sonra arkadan gelişen bir hava sirkülasyon'u oluştu xD Bu baya utanç vericiydi xD

---> En Utandığınız An?

Mevsimlerden Kıştı. Orta okuldaydım. Sabahçıydım. Çok Kar vardı.
Okul Formamız Jile Şeklindeydi. Jilenin Eteğini tam olarak düzeltememişim.
Allah'tan üzerimde Montum Vardı. Sınıfa Girip Montumu Çıkardığımda Farketmiştim Çok Utanmıştım.
Şansıma Etrafta Çok sakindi :D

---> En Utandığınız An?

o kadar cok varkı :D suan dusununce aklıma gelmedı yaaaaaaaaaaa.......

---> En Utandığınız An?

arada oluyor utandığım anlar ama sanki zamanla utanmayıda unutuyoruz.
bazı ayıp şeyler artık ayıp gelmiyor.
acaba hayasızlaşıyormuyuz

---> En Utandığınız An?

Bi cok erkegin basina gelmistir benim ki
Orta sondayım
ders bos sinifta uzun essek oynuyoruz
pantolonum yirtilmisti lan :D
madara olmustum
hala kalbimde bi yaradir :D

---> En Utandığınız An?

Artık aklım neredeyse Kadıköy den eve dönüyordum. İstanbul kartı bir kaç dakika boyunca kalan kısım yerine okutmaya çalışmıştım. İçine de parayı yeni yüklemiştim olması imkansızdı. Şoför koltuğundada 5-6 yaşlarında küçük bir kız oturuyordu ve bana anlamsızca bakıyordu. Cidden utanmıştım xD

---> En Utandığınız An?

otobüste durmadan bakması beni utandırmıstı

utancımdan kendi yüzümü cervirmistim :D

---> En Utandığınız An ?

Ya ben şantiyede düştüm, böyle rezil olduğumu hissetmedim. Allahtan bot vardı da ayağıma bir şey olmadı xD xD

---> En Utandığınız An ?

Yıllar önce kız arkadaşım zannederek arkadan sarıldığım kişinin onun ablası çıkması fazlasıyla rezillik bir durumdu.

---> En Utandığınız An ?

Kız arkadaşımla metrobüsten indik aktarma için bi ara birini geçmek için ellerimizi bıraktık :D sonra ben başka kızın elini tutmuştum kız önce tepki vermedi sonra gözgöze geldik ben çığlık attım o güldü çok utanmıştım :D normalde onun çığlık atması lazımdı en kötüsü oydu :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri