En Çok Çekindiğiniz Yönetici?

??

• dieséL`

Oy: 52 39.1%
  • Byn ChapriSs

Oy: 79 59.4%
  • NewCS

Oy: 1 0.8%
  • Casper35

Oy: 1 0.8%
  • 'hayaL

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    133
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benden korku degılde kıme nezararım oldu yha (:)

sagdece herkesle muhattap olmuyorum cunku buna zamanım yok olamıyorum teknık kısımlardan geyıge sohbete zamanım kalmıyor bazen keske bende uye olsayım bu sıteye dıyorum

ama haklısın yanlıs yapanıda affetmıyorum allah kımseyı benım dusmanım yapmasın :p

ama bu ankette ben danger dıyorum benden daha cok yargısız ınfaz yapıyor :) dınlemeden damgayı vuruyor .. danger oyum sana (:)

Katlılıyorum Sen Şaka Maka Melek Gibi Birisisin Yaa Herkesin Karşısına Çıkması Zor Arkadaşlara Benziyorsun Dangere Bende Oyumu Kullandım Hiç Anlamadan dnilemeden İnfaz Ediyor

SaBoTaJ_75 abicim tanımıyorum ;) Tanımadığın insandan korkacaksın ;) Yoksa hepiniz şeker gibi insanlarsınız ;)

HiÇ birinden korkMuyomm hepsi birbirinden tatlıdırr eminimKi :) iyilerdirr şekerlerdir onlar iyi çocuklar :D aaa :D cici cici :D:D :) hihih :)

benden korku degılde kıme nezararım oldu yha (:)

sagdece herkesle muhattap olmuyorum cunku buna zamanım yok olamıyorum teknık kısımlardan geyıge sohbete zamanım kalmıyor bazen keske bende uye olsayım bu sıteye dıyorum

ama haklısın yanlıs yapanıda affetmıyorum allah kımseyı benım dusmanım yapmasın :p

ama bu ankette ben danger dıyorum benden daha cok yargısız ınfaz yapıyor :) dınlemeden damgayı vuruyor .. danger oyum sana (:)

düşmanın olcak adam yürekli olmadıktan sonra ne yazar dimi özkan 5 para etmez insanlardan düşman müşman olmaz ;) düşman demeğe deymez :p :D git bi elnino dinle gel kendine :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri