Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

yha ınsan ıstedıı qıbı deılmıdr tmm turkce konusnda doru olabılır ama ınsanlar ne olmak ıstıolarsa olsnlar neden bu kadar buyutuluokı bu onn secımı dııp qecılmelı tarzları hoslarına

---> Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

%99 u Müslüman bir üLkede emo isn dışlanırsın !

Emo oLamazsın...

Oldugunu söyliyorsan üLkenin batısına değiL doğusuna git !

Bak nasıl taşlıyorlar :)

Takılabildikleri tek tük şehir var.

İst-İzmir-Ankara büyük şehirler...

Mahalle baskısı değil şehir baskısı var emolara :D

---> Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

%99 u Müslüman bir üLkede emo isn dışlanırsın !

Emo oLamazsın...

Oldugunu söyliyorsan üLkenin batısına değiL doğusuna git !

Bak nasıl taşlıyorlar :)

Takılabildikleri tek tük şehir var.

İst-İzmir-Ankara büyük şehirler...

Mahalle baskısı değil şehir baskısı var emolara :D

İLK OLRAK yüzd 99 müslümanmş... bak bole olablr ama emolar müslman deilmi ??? ii gsel onuda geçtm hadi müslmn olmadklarını sayarsak benm cewrmde ki insanlarn yarısndan fazlası emo geri kalnn çouda metalci...hangi doudan bahsediosn burada??? bu ülke islamın kurallarına göre yönetilen bir ülke deil dmokrasi war eşitlik war...o zamn bırakn rahatça yaşasnlar...bu arada büük şehirlerde dilde küçük şehrlere emolar daa fazla bi istanbulda emolara 3 admda 1 rastlıosm çankırıda 3 adımda 2.... bende emoları sewmm emoları çewremde görmk iştemm ama onlarda nasl iştyerlerse ole yaşama hakkna sahpler ama bi başkasnn haklarınn dewreye grdii anda onlarn hakları sona erer hak kawramı bunu gerektrr...bu durumda onlar dilimizi bu şekilde kullanma hakkına sahp deiller ..gelecekte bozulmuş bir dilimiz olacaksa emolar yüzünden bole konuşmamalarını işteme hakkına sahibz .... işte bole bişi xP

İLK OLRAK yüzd 99 müslümanmş... bak bole olablr ama emolar müslman deilmi ??? ii gsel onuda geçtm hadi müslmn olmadklarını sayarsak benm cewrmde ki insanlarn yarısndan fazlası emo geri kalnn çouda metalci...hangi doudan bahsediosn burada??? bu ülke islamın kurallarına göre yönetilen bir ülke deil dmokrasi war eşitlik war...o zamn bırakn rahatça yaşasnlar...bu arada büük şehirlerde dilde küçük şehrlere emolar daa fazla bi istanbulda emolara 3 admda 1 rastlıosm çankırıda 3 adımda 2.... bende emoları sewmm emoları çewremde görmk iştemm ama onlarda nasl iştyerlerse ole yaşama hakkna sahpler ama bi başkasnn haklarınn dewreye grdii anda onlarn hakları sona erer hak kawramı bunu gerektrr...bu durumda onlar dilimizi bu şekilde kullanma hakkına sahp deiller ..gelecekte bozulmuş bir dilimiz olacaksa emolar yüzünden bole konuşmamalarını işteme hakkına sahibz .... işte bole bişi xP

EheHE :D

Emolar Müslüman Değildir diyen kim düzgün oku?

Demokrasi çağı eskidendi :) . Haberleri izle demokrasi varmı yokmu kendine sor :)

Çankırı Ankarada değiLmi?Ankara büyük şehir değilmi? :)

Hmm :)

Dilimizi bozuyorsa konuşma hakkına sahibiz?

5000 yıllık Türk tarihini bozuyorsa konuşma hakkına sahip değiLmiyiZ? :)

EheHE :D

Emolar Müslüman Değildir diyen kim düzgün oku?

Demokrasi çağı eskidendi :) . Haberleri izle demokrasi varmı yokmu kendine sor :)

Çankırı Ankarada değiLmi?Ankara büyük şehir değilmi? :)

Hmm :)

Dilimizi bozuyorsa konuşma hakkına sahibiz?

5000 yıllık Türk tarihini bozuyorsa konuşma hakkına sahip değiLmiyiZ? :)

ewt demokrasi çaı eskidendi ne çaı peki şimdi??* gerçektn merak ettm ...demokrasi eşitlk demektr özgrlk demektr ..

çankırı ankarada deil cumhuriet tarihnden beri aralarnda 2 saat yol bulunan farklı 2 şehir.... ve bir biriyle hç alakası yok..

türk tarihini mi bozuyor napyr peki?? bu tarih ole kişileri içine almş ki sen dış görünüşe takmşssn ...biz zamnnda bu topraklarda ole insanlarla kardş kardş yaşadkki ...

gt alaaşkna banamı laf anlatıosn....
bende burda durmuş emoları sawunuorm yaa....emo olsam DEİLM AMA :D

ewt demokrasi çaı eskidendi ne çaı peki şimdi??* gerçektn merak ettm ...demokrasi eşitlk demektr özgrlk demektr ..

çankırı ankarada deil cumhuriet tarihnden beri aralarnda 2 saat yol bulunan farklı 2 şehir.... ve bir biriyle hç alakası yok..

türk tarihini mi bozuyor napyr peki?? bu tarih ole kişileri içine almş ki sen dış görünüşe takmşssn ...biz zamnnda bu topraklarda ole insanlarla kardş kardş yaşadkki ...

gt alaaşkna banamı laf anlatıosn....
bende burda durmuş emoları sawunuorm yaa....emo olsam DEİLM AMA :D

Çankırı olayında yanlıs yapmıs olablrm kusura bkma Ankarada biliyordm.

Sen Türkiyede herkezin eşit mi olduğunu savunuyorsun?

Demokrasinin tam olarak uygulandığınımı savunuyorsun?

Evet biz zamanında bu topraklarda öyle insanlarla kardeş kardeş yaşadıkki..

Şimdi Neredeler?...

Çankırı olayında yanlıs yapmıs olablrm kusura bkma Ankarada biliyordm.

Sen Türkiyede herkezin eşit mi olduğunu savunuyorsun?

Demokrasinin tam olarak uygulandığınımı savunuyorsun?

Evet biz zamanında bu topraklarda öyle insanlarla kardeş kardeş yaşadıkki..

Şimdi Neredeler?...

şu an demokrasi tepetaklak bi durumda ama doğru olan bumu bizde onlar gbi mi dawranmalyz..biz doğru şeklde dawranmaliiz...demakrasinn hç uygulanmadiini sawunuorm

nedn konuu uzatıosn ki o kardeş yaşadklarmzı boşwer onlar düşmanmz oldu çou....

ama biz doru olanı yapmaliiz ....dışlarsak kızarsak hiç bi sorn çözlmez...

Çok güzel yazmıs :D

Sınıfımda asala k tipli,tek kaş, kapkara yüzlü bir çocuk vardı.Geçen facebookta beni eklemiş girdim profiline ajkom iiim dime yazmış birine, bu ne ya dedim resimlerine bir baktım ki bakmaz olaydım,görmez olaydım...Toplumda karakterleriyle,kabiliyetleriyle,tavır ve davranışlarıyla bir yere gelememiş insanların sığındı bir maskedir emoluk...

Sınıfımda asala k tipli,tek kaş, kapkara yüzlü bir çocuk vardı.Geçen facebookta beni eklemiş girdim profiline ajkom iiim dime yazmış birine, bu ne ya dedim resimlerine bir baktım ki bakmaz olaydım,görmez olaydım...Toplumda karakterleriyle,kabiliyetleriyle,tavır ve davranışlarıyla bir yere gelememiş insanların sığındı bir maskedir emoluk...

Öbür yandan birilerini sürekli kötüleme hastalığına tutulmuş bu milletin oyuncağıdır emolar
Bu ne hırstır bilmiyorum sürekli bir aşağılama ve kötüleme, insan olarak bakmadan hemde
Sevmiyoruz evet dili kullanım şekillerini ama o kadar küfre hakarete gerek de yok hani
aşağılamanını dozunu kaçıran kısmısının anitemocu güruha katılmak adına( çünkü evet bireysel hiçbir şey yapamayız biz, belli bir topluluğa mensup olmalıyız) yolda geçen emo tipli kişilere ağız dolusu hakaret savurmaları ayrı bir anti oluşum gerektiriyo aslında :11: antiantiemo gibi :11:

emolara cok merakım vardı ve arastırdım ve okuduklarımın hcbırınde emolarla ılg. ii bişi yoktu :D butun yaptıkları son derece sacma seyler .. bastada türkçeyı thürkçheleştırmek :D:D

toplumun emolara eziyet yaptığı falan yok bence...
ama boşlukta olan kendini farklı hissetmek ya da ne bileyim göze batmak ilgi çekmek için değilmi okadar abartı saçlar... ajkoomm oowwwfffss dibimmm düşddüüee çhok yakışaaakklııı diye konuşmanın amacı ne? neden kendilerine ait olduğunu(!) düşündükleri bir dil(!) yaratma ihtiyacı duydular?

hele o giysiler makyajlar saçlar...arkdaşlar tamam dinlediğiniz grup o tarz giyiniyor olabilir ama onlar SAHNEDELER...yani görselliğin şovun bol olduğu yerde ben sanmıyorumki normal hayatta alışverişe giderken abidik gubidik dolaşsınlar etrafta...siz herşeyi sahne önünden görüp kopyalıyorsunuz...

gerçekten hayat felsefesi olan bir akım olsa lafım olmayacak

ama soruyorum acaba sizin akımın felsefesi ne? bana biri bunu mantıklı olarak açıklayabilirmi

emo arkdaşlarım var küçümsediğim yok görünce merabımı derim hal hatır sorarım kendi tercihidir derim geçerim ama içlerinden 1 tanesi dahi bana felsefelerini açıklayamadı...

İnsanlar özenti olmaktan ne anlıyor anlamıyorum. Herkes özenti pisliği diye bakıyor, tükürüyor ona; o havalanıyor ama ne için?...
Türkçe meselesi de büyük bir mesele. İletişim kolaylığı değil amaçları iletişim mahvedişi..

emoları sevmiyorum,sevemiyorum...
kendi has dilini değiştirip bir dil(!) yaratmaya çalışan emoları kınıyorum.
nasıl giyindikleri,ne yiyip ne içtikleri umrumda bile değil.
asıl Türk halkının emolardan çektikleri nedir böyle?

toplumun emolara eziyet yaptığı falan yok bence...
ama boşlukta olan kendini farklı hissetmek ya da ne bileyim göze batmak ilgi çekmek için değilmi okadar abartı saçlar... ajkoomm oowwwfffss dibimmm düşddüüee çhok yakışaaakklııı diye konuşmanın amacı ne? neden kendilerine ait olduğunu(!) düşündükleri bir dil(!) yaratma ihtiyacı duydular?

hele o giysiler makyajlar saçlar...arkdaşlar tamam dinlediğiniz grup o tarz giyiniyor olabilir ama onlar SAHNEDELER...yani görselliğin şovun bol olduğu yerde ben sanmıyorumki normal hayatta alışverişe giderken abidik gubidik dolaşsınlar etrafta...siz herşeyi sahne önünden görüp kopyalıyorsunuz...

gerçekten hayat felsefesi olan bir akım olsa lafım olmayacak

ama soruyorum acaba sizin akımın felsefesi ne? bana biri bunu mantıklı olarak açıklayabilirmi

emo arkdaşlarım var küçümsediğim yok görünce merabımı derim hal hatır sorarım kendi tercihidir derim geçerim ama içlerinden 1 tanesi dahi bana felsefelerini açıklayamadı...

olmasın yahu, olmasın hayat felsefeleri, giymesinler ya da bizim giydiklerimizi
yani ne biliyim saçmalasınlar sözleriyle saçlarıyla konuşmalarıyla
ama hakarete uğramasınlar
böyle oluk oluk akmasın kötü sözler arkalarından
eleştiri olacak elbet onlara karşıda
herkeste bir heycan, herkeste bir emoları karalama derdi
bende sevmiyorum, bizde sevmiyoruz, çoğumuz..

ama ısrarla hakaret ya da bu kadar abartılı karşı duruş olmaması gerektiğini savunuyorum.

Dna yapılarını araştırmak gerekir

Tokio Hotel midir pansiyon mudur hahaha

süperdi :D

Iyyy :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri