emolar genelde ne dinler?

Death Metal , heavy metal , thrash metal , Hardcore , punk rock , Grindcore , Progressive , Endüstriyel Metal , grunge rock , Black Metal , foLk metal , Alternative Metal , Battle Metal , Christian Metal yhaf warda war daha qelmio aqlıma her emonn başqa zewkleri war mesela bn PuNk RoCk dinliorm

Emolar,
Screamo
Emocore
Emorock dinlerler.
Genelde dinlediklerine şöyle birkaç örnek veriyim ,
Alesana (sıkı gruptur)
Fall out boy
My chemical romance.

Death Metal , heavy metal , thrash metal , Hardcore , punk rock , Grindcore , Progressive , Endüstriyel Metal , grunge rock , Black Metal , foLk metal , Alternative Metal , Battle Metal , Christian Metal yhaf warda war daha qelmio aqlıma her emonn başqa zewkleri war mesela bn PuNk RoCk dinliorm

Sen bunları dinlersen,
metalci, black metalci, punkçı olursun.
Emo zaten emotional rock 'ın kısaltması olduğuna göre..
Gerçek bir emonun metal dinlemesi sadece komedi olur.

emocularr punk dinleeerr ancakk rock tarzınıda seviolarr şebnem filann

metal dinleyenn de varr ama onlara tam emocu denmezz

yha benje mecbur gibi hissediyoLar
emoyum emoysam yapmalıyım bunu dinlemeliyim 5 conversem oLsun:p
ben berker,gökhan türkmen,rafet,fln dinLiORUM yha ben tuafım TUHAFIM !

wallaahh ben emo olmama ragmen basen demet akalin da dinliomm!! *utandim* =)))

cloee <33

Em0 nun Black Metal Dınledıgını Bı Senden Duydum...

ßlack Metal ßı Muzık Turu dııL ßI Dındır Demiş Mayhem VokaListi xD

pff tabikide biz emolar emo müzikler dinleriz...ÖrNeK= mY chemical RomaNcE, fall out boy,30 seconds to mars,panic at the disco,gray matter,fugazi,you and ay,heroin,onne last wish.... bunlar emoyu başlatan gruplar arasındadır bu müzikler her emonun cd rafında vardır ayrıca bunun haricinde biz emolar tüm istediği müzikleri dinlerler ister pop ister metal de dinler bu kimseyi ilgilendirmezz...xD xD xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri