emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

---> emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

Arkadaş Sadece DaLga gecmiş emoLarLa... Nickinde Bile embesiL emo demeye kaLkmış akıLLı....GüLüyorum Sana...;)

bEn eMoYUm yarDmA ıhTYACn OLduNu GOrDM asLnDA bUnUN PahAlILIKlA hıC aLakaSı Yq esyLArı herHngI gbI bı mAgazadn da aLaBIlIRsn saNA uyGn fıYatA yadA kNDIn SEKılLLndırEbıLırsN esYaLarını satN emOlArıN ozeLLıgı yenI esyaLardn Cq esKıLerı gıyMeLerıı o yuSdn soRUn yapMa bu ARada sac KOnUsnda saCLarnı yıKadKtn sOnRA kUrTMA makıNesYlE yaDa dusLstırIcI ıLe dusLstıRıp dahA snRa kBrt Ve oNe Al soL GOzunu kaPtcK derecDE onU SATn seN ayaRlRsn bAskA sorUn vARsa soRabıLıRSN??*

bEn eMoYUm yarDmA ıhTYACn OLduNu GOrDM asLnDA bUnUN PahAlILIKlA hıC aLakaSı Yq esyLArı herHngI gbI bı mAgazadn da aLaBIlIRsn saNA uyGn fıYatA yadA kNDIn SEKılLLndırEbıLırsN esYaLarını satN emOlArıN ozeLLıgı yenI esyaLardn Cq esKıLerı gıyMeLerıı o yuSdn soRUn yapMa bu ARada sac KOnUsnda saCLarnı yıKadKtn sOnRA kUrTMA makıNesYlE yaDa dusLstırIcI ıLe dusLstıRıp dahA snRa kBrt Ve oNe Al soL GOzunu kaPtcK derecDE onU SATn seN ayaRlRsn bAskA sorUn vARsa soRabıLıRSN??*

ALLahım ya:Dyemek tarifimi veriyorsun zuhahah;)

Son düzenleme:

realist emoları iyi bilir

ona sorun :p

Emo Love Eren:p

bncede öle:D:D
yani aslında basit bi konunun bu kadar uzaması bile komedi ;)

:) SacmaLamışLar :)

ERkeksn qaqüllerini yana doqru qözünü kapatck sekilde uzatcksn sçlarını diken lazm ya da uzat düzlestir tiky bilmem ol kareli pantln fln giy + converse fanfilifinfon xD

EmO Olmak qoLayh bNceh SaClarıM nasl Olcak diOsaN qözLeriNi Kapıcaq SheKilde uZatmak arKa we Ust saClar Kbartma OLcak Resmimde qörduqun qiBi Yanih qiYsi olark Okdrda Önmlideil beNce aMa qeNede Kendine Öz qiYsi oLmak zoRndah MesLa aYakkabı Converse Olcak PantoluN dar paca Olcak weya ReNkli Kareli biŞi biLekLiklerin OlcaK iste Oda Kareli Olcak Ole işTe bildiqin qiBih. .

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri