Ekran kartımda bir problem var acill!!! yardım!!!

juddge86

Kayıtlı Üye
S.A arkadaşlar Ekran kartı ile bi problemim var!!!. Bunu 4-5 gün önce fark ettim...
Oyunu açtığımda ekranda çince yazılar gibi harfler gelior... Bu sefer çıkıorm tekrar giriorm bu sefer pc donup kalıo... Biraz bekledim bu sefer bilgisayar yeniden baslatmış kendini... Pc nin içini açtığımda ekran kartı alev alev yani çok sıcak elimi bile değemiyorm... İnceleme yaptığım zaman sabah pc yi actıgımda ekran kartı hemen alev alev olmus acaba bi elektrik kaçağımı var yoksa ekran kartım yandı mı??

---> Ekran kartımda bir problem var acill!!! yardım!!!

Benimde Öyle Olmuştu Ekran Kartı Yanmıştır Benimkide Öyle Yanmıştı Aynı Olayları Bende Yaşadım

Bozuk Olan Kart Üzerindeki İşlemci. Arızalı Olduğu Halde Çalışması Normal.Ama Performans Alamazsın. Çalıştığı Sürece Önce Remi Sonra İşlemcine Zarar Verir.Sen Sorunu Çözmüşsündür Artık,Aynı Sorunla Karşılaşan Olursa Ekran Kartını Değiştirebilirler. Tamire Gerek Yok

Eğer ekran kartınız yansaydı ekran hiç gelmezdi. bu sorun büyük bir ihtimal ile PSU (Güç Kaynağı) sorunu olabilir.

Bilgisayarınız tüm parçalarını (Marka ve Model) olarak buraya yazınız. ve değerlendirelim.

teşekkürler ama ben yeni notebook aldım nvidia 630 m

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri