Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlen

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlen

• RTE'ye muhalifim; pek iyi olmadı, daha ulusalcı biri aday isterdim

Oy: 3 37.5%
  • RTE'ye muhalifim; gayet iyi oldu, Erdoğan ile ancak böyle bir aday başa çıkabilirdi

Oy: 1 12.5%
  • RTE'yi destekliyorum; gayet iyi oldu, Erdoğan ezer geçer

Oy: 3 37.5%
  • RTE'yi destekliyorum; pek iyi olmadı, Erdoğan'ı zorlar

Oy: 0 0.0%
  • Diğer;

Oy: 1 12.5%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
---> Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl de

Ekmeleddin İhsanoğlu normalde iyi bir diplomat olabilir ya da iyi hitap eden biri.. Ama bir siyasetçi olamaz ve RTE'nin karşısında pasif kaldı. Ki Chp kesiminden tam destek aldığı söylenemez. CHP'nin böyle bir adayı desteklemesi de kendiyle çelişen bir durumdu orası ayrıdır. İnsanlar Ekmek için Ekmeleddin yerine yine RTE'ye oylarını verecektir. MHP içerisinde de CHP'yle koalisyon gidildiği için bölünmeler olmuyor değil. Bekleyip görücez. Ama belediye seçimlerinde MHP-CHP koalisyonu kazanamamıştı. Yine aynı şeylerin olacağını düşünüyorum

Merhaba.

:4::4::4:

Fikirleriniz tam isabetli.
Tebrikler.

RTE bile her ay anket yaptırıyor.
Aslan muhalefet,
Birden bire hidayete erdi,
Ve
Gökten düşen bir aday buldu.

Sadece kendilerinin oy vereceğinden eminim.

Benim oyum bu kadar değersiz olamaz.

Oyumu kargalara veririm,
Daha iyi.

Çünkü kargalar en azından,
Gaklıyor.

Saygılar.:hi:

---> Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl de

Yasama , yürütme ve yargının birbirinden bağımsız olması gerekiyor bence. Örneğin şuanda ki cumhurbaşkanının ne gibi bir vasfı var ? Her gelen yasası onayla geç

Ekmeleddin ihsanoğlu birçok nobel ödülü almış ve birçok dil bilen kültürlü ve bilgili bir insan. Doğru bir aday demiyorum ama seçenekler arasında en mantıklısı o bence.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri