Edward CuLLen Fan Club

ßLaCK.AnqeL

Bayan Üye
Bütün EdwardKoLikleri bekLiyoRum...
biggrin.gif

~ Eğer gerçekten Edward Cullen’a karşı konulmaz bir sevgi besliyorsan,
~ Edward Cullen’ın kurgu bir karakter olduğunu bilip,bunun için üzülüyorsan,
~ Yine de bir gün onu bulma hayalindeysen,
~ Yüz yedi yaşında olması umrunda bile değilse,
~ New Moon da kitabı okumayı bırakmayıp,onun olduğu bölüme kadar inatla okuduysan,
~ Bir erkek gördüğünüzde “Ooo gerçekten yakışıklı, fakat Edward değil..”diyorsan,
~ Edward’ın adını duyunca çok heycanlanıyorsan,
~ Onun söylediği sözcüklerin veya görünüşünün ya da herşeyinin gözkamaştırıcı bir harikalığı olduğunu düşünüyorsan,
~ Keşke Edward beni de ısırsa diye hayal kuruyorsan,

DOĞRU YERDESİN :)

Kurucu
ßLaCK.AnqeL

Üyeler

MiRacLe*

öZqAn ^^

raşa

kanat$z_melek

GeBeriK GeLin

RüKo

ChaKMa_$eiTaN

naughty_girl

PuZzL3

uqurböceqi

HoPaRlOr

Nymph

mvofan

violet

matRock_özge

iskelet​

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Edward CuLLen Fan Club

bu da çoookk tatlı yaa :D
hani filmde biyoloji sınıfında bella'yla ilk defa konusurken bi gülüşü var ya o ona bittiğim andıı :D
Harry Potter'dayken hiç dikkatimi çekmemesine rağmen şimdi ölüp bitiyorum onn için :D
Billie joe'yu bile solladı helal olsun :D

hani filmde biyoloji sınıfında bella'yla ilk defa konusurken bi gülüşü var ya o ona bittiğim andıı :D
Harry Potter'dayken hiç dikkatimi çekmemesine rağmen şimdi ölüp bitiyorum onn için :D

aklımı okudun aynen :D harry potterda hiç dikkat çekmiyodu ama edward süperdi :19: 3 arkadaş gittik sinemaya ben ıssız adama gidelim diye o kadar ısrar ettimki alacakanlığa gittik sonunda korkucaz gerilicez zannediyoruz.Arkadada bi grup genç :D konuşmalar falan bi espiri oluyo arka taraf kopuyo :D bizde onlar gülüyolar diye gülüyoruz hahaha
şunları yazınca bile gülüyorum ya :D Sinemadan çıkışta arkadaki gençlerden biri aman çok korktum dedi :D Bizde kendimizi filme kaptırmışız edward hakkında konuşuyoruz.Çok güzel bir andı yaaaa :19: Film hiç korkunç değildi acayip komikti ya :D

Acaba twilight için bir fan club var mı diye gezinirken seni buldum:)) Isabella Swan'ı da açmışın bnde ozmn burda bukdr fan ı bulmuşken. Twilight filminin soundtarck'leri ve çevirileri ve de rahatlıkla dinleyebilmeniz için official site adresi ...hepsi bu linkte http://www.duslerforum.org/twilight...kce-ceviri-t100126.html?p=1563377#post1563377 ..
Edward( Rob Pattinson'ın söylediği şarkı da bulunmakta albümde bnce mutlaka dinleyin)

Katılıyorum
0zaman benide yaz xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri