Ece Dizisi

By LostmaN

Kayıtlı Üye
logo.gif

oyuncular
Hande Ataizi

Mehmet Ali Erbil

Devrim Nas

Asuman Krause

Aydoğan Oflu

Tuğçe Kıltaç

Tuncay Kaynak

Kaan Erkam

Recep Aktuğ

Nazlı Altıntaş Akın

Elif Belda Kanımdan

Enis Boztepe

Gözde Çetiner

Deniz İmer

Anıl İlter

Deniz Kurt

Süheyla Zeren

Pınar Topal

Konusu:
Mehmet Ali Erbil(ege),çaplın biridir.Aynı zamanda black dergisinin en önemli elemanıdır.Hilal adında birini yatkta terkedip gider.Hilal de hıncını almak için büyücüye gidip egeye büyü yapr veeeeee.... Ege yi kıza dönüştürür.Kendini yeni bedeniyle tanıçtıran ege dergidekinlere egenin kuzeni olduğunu iddia edicektir.Ege ece olmuştu...
Selim ise hem dergideki bi çalışan hemde Ege nin en yakın dostudur.Ece'den rahatsız olan selim şüphelenmeye başlamıştır.Ece'nin Ege olduğundan ve kuzeni olmadığından huysuzlanmaya başlamıştır.Egenin ev arkadaşı :Sema da Ege ye pardon eceye bu durumda yardım etmektedir.Sema da Ege için yanıp tutuşan sıeılsıklam aşık biridr...
Bu dizi her akşam 21:15 den 22:30 a kadar kanal 1 ekranlarında yayımlanmaktadır...

Hande , Necati'ye laf attığı için biraz bozuğum ama güzel bir yapım..Üstelik Beşiktaşlı ve cesur pozlar veriyor :)

sihirli büyülü bi dizi...

mantıklı olmasını mı bekliyodun

gecede aniden cinsiyetin değişiyo:D:D

ufff saçma sıkıcı ben bikaç kez izledim konusunu anlamaya calıstım şimdi anladım ege ece olmuş hem de 1 gecede we büyüyle çok sacma işte

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri