Earl Freyja

---> Ariana'

tumblr_mrfmha5Uvd1r0b2cso1_540.jpg

Son düzenleme:
---> Ariana'

Sıcak ve samimi :) Eğer kardeşim bu dünyadan gitmeseydi o da liseye başlamış olacaktı bu sene :( Tanrı seni korusun güzel kız..

---> Earl Freyja

Zamanla aram pek iyi değildir. Bunun dışında kendimi şanslı sayarım yine de. Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok. Sadece nefesini sevdiğim birinin yakınlarda olması beni rahatlatır. Bencilce bir şey, biliyorum. Ama birbirimize ihtiyacımız olduğunu hissediyorum ve bunu değerli buluyorum. Zaman nefes almakla geçen günler değil, birinin aklında olmakla ilgili biraz. Hayatın kronometresini sen değil, senin yanındaki tutar. O kadar.

---> Earl Freyja

Zamanla aram pek iyi değildir. Bunun dışında kendimi şanslı sayarım yine de. Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok. Sadece nefesini sevdiğim birinin yakınlarda olması beni rahatlatır. Bencilce bir şey, biliyorum. Ama birbirimize ihtiyacımız olduğunu hissediyorum ve bunu değerli buluyorum. Zaman nefes almakla geçen günler değil, birinin aklında olmakla ilgili biraz. Hayatın kronometresini sen değil, senin yanındaki tutar. O kadar.

Çok güzeldi.
Şarkı da.

Son düzenleme:
---> Earl Freyja

Ben seni daha buyuk saniyordum :R guzel anlatmmisin. Senin hakkinda bilgi edindigime sevindim :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

---> Earl Freyja

" Nehrin, parıldayan ayın ötesinde
çam ağaçlarında iç çeken rüzgarda
gece boyunca öylesine sakin,
neden?
kimin için? "

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi