Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

E insafsız ne diye parfümünü sıktın üzerime askıya astığım günden beri giymiyorum montu yıkanıpta kokun gitmesin diye

Mesaj atmazsın anlarım, aramazsın anlarım, ilgi göstermezsin onu da anlarım beni başka biriyle görürsen onu da sen anla artık..

Kendimi nasıl zapt ediyorum bi bilsem ne yaparsam yapayım ayaklarım beni sana getirmeye çalışıyor e şimdi gelirsem o gereksizi yanında görürsem neyse boşver ! İyimisin

'' Özlüyorum '' ..! '' Seni seviyorum '' ..! '' Değerlisin " ..! '' Seni umursuyorum '' ..!
Tüm bu cümlelerden de güzel , daha üstün bir cümledir : '' Dualarımdasın

Birde mesaj atıyorsun ayıp ayıp yaşama sevincimi yok ediyorsun sen

Yeter artık saflığımı çal.

Son düzenleme:

Deli ediyorsun beni ya delii!! :( En sevdiğim kitabı anlatamıyorum, en sevdiğim kitap tarzını da anlatamıyorum. Ne anlatsam en sevdiğim şeyler hakkında ne anlatsam kendi hakkımda küçümsüyorsun. Bir cümle kuruyorum.. lafımı kesiyorsun. Üstelik daha sonra lafımı kesmemeni anlatan bir cümle kuruyorum ve sen o cümleyi daha ben kurarken kesiyorsun ya. Sonra telefonda ağlıyorum artık dayanamıyorum diyorum beni dinle diyorum telefonun diğer ucundan gülüyorsun, kahkaha atıyorsun. Amacın ne? Benim en sevdiğim şeyleri küçümseyerek ya da laflarımı ağzıma tıkarak benim kendimi bir yerlerden atmama sebep olmak mı? Yakında başarıya ulaşırsın böyle can alıcı noktalarımdan beni yaralarsan. İyi bir dinleyici olman gerekiyor söylediklerinin dinlenilmesi için. Anla artık. Laflarımı kesme, tıkma cümleleri ağzıma. Bir şeyimizde uyumlu olsun, bir ortak noktamızda olsun. En azından saygı göster. Saygı.

Gelme aklima ya, sevmiyorum, hoslanti bile yok. Ne diye bu kafa karisikligi?

Neye güldüğünü,
Neye ağladığını,
En sevdiğin yemeği,
Favori filmini,
Tuttuğun takımı,
Çocukluk fotoğraflarındaki halini,
En büyük yaranı,
En güzel hatıranı.
Demek istediğim şu ki bayım
Ben seni tanımak istiyorum.