Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

Üslup Üslup Üslup .. Üslup Edeptir ! Edep Hayadan Gelir ..

rakı sofrasını kur,eski şarkıları aç,eski defterleri kapat..şimdi kaff-a çekme zamanı..

Mesela Kuzey Kutbu'nu keşfe giderken
Mesela denerken damarlarında bir serumu ölmek ayıp olur mu?

Tuz basıp yaralarıma, ne kadar susulacaksa o kadar sustum. Bir çığlık kanıyor en derininde yüreğimin. Açmadım kimselere yüreğimi. Hançeri sadece kendime sapladım ve sustum!

-Şems-i Tebrizi

Seviyorum Seni Farkında mısın ¿ .... ßana Uzaklarda mı Yakınlardamısın ¿ :124af:​

seni düşünmek güzel şey,hele serin bir sonbahar sabahında yine eski şarkılar çalarken ve sen yine yokken..

şimdi seninle sıcacık bir evde,elimizde şaraplarımız,dilimizde yine o eski şarkılar,uzun uzun susarak ve kısa cümleler kurarak hayatın gelmişini geçmişini kurcalamak vardı..

Olanları değiştiremiyorum belki ama, keşkelemekten de geri kalmıyorum. Bu keşke hep olacak mı? Hiç gitmeyecek mi? Ben ne zaman düşünmeden, rahatça kapatacağım gözlerimi? Hani mutluluk içimizdeydi bizim? Ben içimde eksiklikten başka hiç bir şey göremiyorum? Hayatın benim duygularımı ezip geçmesinden, sevdiğim her şeyi elimden almasından, mutluyken bir kaç saniye sonra bunu yok etmesinden ve gözyaşlarımı dindirmemesinden aldığım cesaretle, kendimi hüznün kadını ilan ediyorum, bir yastıkta kocayalım.

sonradan hatırlayacaksan, unuttuğun yerde bırak sevdiğini..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri