‘Düşmek eskişehir’e yakışmaz’

ParadokS

Kayıtlı Üye
Süper Lig’in ilk devresinde sadece 10 puan toplayan Eskişehirspor, son 3 maçında ise 7 puanı hanesine yazdırmıştı. Emre Güral ve Axel Meye ile birlikte Kırmızı Şimşekler’in en önemli silahı olan Engin Bekdemir, FANATİK’e açıklamalarda bulundu. 24 yaşındaki gurbetçi futbolcu, “Belki klasik olacak ama gerçekten önümüzdeki 13 karşılaşmanın hepsi final. Kasımpaşa maçı ise kısa vadeyi düşündüğümüzde çok kritik. Çünkü kazandığımız takdirde 20 puana ulaşacağız ve üstümüzdeki takımlarla makas iyice daralacak. Kurtuluş mücadelesi başlatmıştık, sezon sonuna kadar bu sürecek. Takım olarak kenetlendik. Taraftarımızın desteğiyle ayağa kalktık, onlar için ligde kalacağız. Böyle bir camiaya ve taraftara küme düşmek yakışmaz. İnşallah biz de düşmeyeceğiz” dedi.

‘Milli forma hayalim’

Kişisel hedefleriyle ilgili de konuşan Engin, “Önceliğim bu sezon Eskişehirspor’un kümede kalması. Sonrasında ise A Milli Takım’a gitmek istiyorum. Potansiyelimin farkındayım, fazlasıyla çalışıyorum. Çok iyi olursam biliyorum ki milli formayı giyeceğim. En büyük hayalim bu” ifadesini kullandı.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri