DusLeRFoRuM GuVeNLiGi İçiN BiR BiLGi[LütFen bakıN]

KiLLZoNe_1s

Kayıtlı Üye
önceLikle herkese merhaba.Bu önemli bir konu bana göre.Ben baslıyım.Bazı siteler mesala www.******.com gibi bir forum grup kuruyor.Bu grubun adı o forumda casusLuk qibi bi sey oLuyo.Sonra adminler bunLara görev veriyor.ha sölemeyi unuttum.Bu Forumlar hackten felan anlayanlar.Neyse sonra bizim foruma üye oluyolar.iste adım mehmet fln diyolar.Sonra biLgi payLasımı yapıyor.Sonra iste onu tanıyınca arkadas felan oLuyoz.sonra o adam kendi forumundan (adminden yani) bi msj gelene kadar bizimle tanısıyo biLgi paylasımı yapıor.sonra adminden msj gelince sitenin biLgilerini fln calıyolar.Pardon sölemeyi unuttum bu adam 5-6 ay sitede kalıyor.yönetici fln oluyo.Sonra tüm konuLarı siliyo.Sonrada...Bu olayı ben duslerforuma üye olmadan önce yasadım.sizLeri biLgilendirmek için yazdım bunLarı.eqer bana guvenmiyosanız benim hala o sitelere üye olduqumu düsünüyosanın beni banLayın!..Ama bu olay gercektir...

Saygılarımla....

KiLLZoNe_1s

bilgiler için teşekkürler arkadaşım merak etme bilinçli bir kişi var başımızda yetkileri verilecek olan insan zaten Kurucumuz tarafından inceleniyor. Zaten bilinen bilgiler bunlar ;)

Selam Arkadaslar buraya yazma geregi duydum ben host sagliyorum bu foruma ins yanlıs algilanmaz:) Safe mod ilgili bi olay suan herşey normaldir şifreler deyiştirilmıstır.suan için kötü bi durum yoktur beklicez baska care yok ve saldiran kısılerin ip adresleri alinmıstır ve yerleri tespit edilmıstir.:) İYİ PAYLASİMLAR.

Saygilar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri