DüşlerForum Gazetesine Destek Fan Club

---> DüşlerForum Gazetesine Destek Fan Club

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ahmet acacakti ama acamadi simdide gelmiyor zaten.
hertelden yada eglence bolumune (konuyu actigimda tekrar duzenleyebilecegim bir yerde) dusler foruma ozel kagzete katagorisi acilamaz mi?
butun gazteleri o bolumde toplarim cok daginik oluyor boyle.
simdi once bir kac is basvurusu yapip gazetedeki linkleri duzeltecegim. bazilarini duzeltemem cunki eglence bolumune acmistim kendi mesajlarimi duzeltemiyorum. o yuzden hertelden bolumune acmistim gerisini onlari duzeltirim.

Beni de ekleyebilirsin :R Sevdim ben bu işi bende bir gazete çıkaracam :R [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

Şimdi ne zaman başlıyoruz ve ne kadar zamanımız olacak ? :R

Şimdi ne zaman başlıyoruz ve ne kadar zamanımız olacak ? :R

bunun zamani yok canim.
yani... ben, her hafta bir gazete cikariyordum bazende ayda bir. kafama gore uyduruyorum birseyler. yakalarsam gercek haber yakalayamazsam uydurma haber yapiyorum.
nezaman 16. baskiyi yaparim bilmiyorum. bakalim...
bugune kadar 15 baski yaptik. ve bir dergi cikardim, ve ilk sayfada yazdigim programlari yaptim :) baya aktiftim yani :)
diger gazete yayinlarinida okumani tavsiye ederim. eglenceli.

sende yaparsan ne guzel rakip gazete oluruz, tatli rakiplesiriz :)

Benimkiler genelde uydurma haber olacak :) Maksat gülelim eğlenelim inşallah kimse gücenmez kırılmaz :R

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] Gazete İle ilgili [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ile irtibatta ol. Çünkü konuları o açıyor.
Yaptığın Gazeteleri Açılan Konuya eklersin sende ;) olur mu_

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] Gazete İle ilgili [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ile irtibatta ol. Çünkü konuları o açıyor.
Yaptığın Gazeteleri Açılan Konuya eklersin sende ;) olur mu_

Benimki 2 güne hazır olur güzel bir şeyler olacak :R Tamam yesil ablam açsın konuyu bende orada paylaşırım yada birleştiririz konuları öyle açarız

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] kac kısı olunca acılacak bu gazete ???

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri