Duslerforum Gazatesi - 16.Sayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Duslerforum Gazatesi 16.Baski

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION]m sagol bitanem. Hayirlisi bakalim bu seferde tepki gelecekmi :) tepki gekirse innocenceye yonlendircem :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] güzel olmuş ellerine sağlık :D

---> Duslerforum Gazatesi - 16.Sayı

ne nısan mı var benım neden haberım yok [MENTION=151672]bluee[/MENTION] enişşş :I

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Canım Süpersin Valla . Ama Bir Yanlışın Olacak [MENTION=158910]HayaList[/MENTION] Değil O İlki Yaşatan :)
O İlki İlk Defa Bana Yaşatmışlardı :vala_02:

neppox ve Samurai arasındaki çekişmeye çok güldüm xD

Bende Buna Çok Güldüm Gerçekten :R Süper Ama Doğruydu yani

Innocence ve bluee olabilir onlarsa hayırlı olsun
Değilse kusura bakmasınlar hahaha

xD Aa Kimmiş O Çift .. Kız 14 Şubatta Dedim de Takmayacağız Gibi . Kubilay bakarız o gün alırız dedi ama ben daha sonraya erteledim xD ama [MENTION=151672]bluee[/MENTION] süpriz yapar mı bilmem :p

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION]m sagol bitanem. Hayirlisi bakalim bu seferde tepki gelecekmi :) tepki gekirse innocenceye yonlendircem :)

Heyyttt Tepki mi ? Kimmiş O Tepki Verecek Olanlar :1a9:
Sen Yolla Ablam Atarız Banı :vala_02::3dth8:

Son düzenleme:

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] waaayy ne gzel olmuşş ya teşekkür ettim :D

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] hergün yeni birseyle karsilasiyorum forumun birde gazetesi mi varmis :) hayirli olsun Ablacim kolay gelsin :) konuk olmaktan Şeref duyuyorum..Hakkimda yazdiklarin icin cok cok Tesekkür ederim..
Bunu oysa hep dile getirmisimdir Sendin bana el uzatan bende senin gibi tatli yardimsever iyi niyetli bir insanin pesini birakmak istemedim :)sanirim uyusmaktayiz bir kac huylarimizla :)
Sende samimi,sicak kanlisin..Iyiki tanidim senin gibi birisini..varliginla beni mutlu etmektesin :)
Seni cok Seviyorum,Iyiki varsin..

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] güzel olmuş ellerine sağlık :D
Tsk ederim. :(

ne nısan mı var benım neden haberım yok [MENTION=151672]bluee[/MENTION] enişşş :I

Bilemicem :) ablana sor :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Canım Süpersin Valla . Ama Bir Yanlışın Olacak [MENTION=158910]HayaList[/MENTION] Değil O İlki Yaşatan :)
O İlki İlk Defa Bana Yaşatmışlardı :vala_02:

Bende Buna Çok Güldüm Gerçekten :R Süper Ama Doğruydu yani

xD Aa Kimmiş O Çift .. Kız 14 Şubatta Dedim de Takmayacağız Gibi . Kubilay bakarız o gün alırız den daha sonraya erteledim xD ama [MENTION=151672]bluee[/MENTION] süpriz yapar mı bilmem :p

Heyyttt Tepki mi ? Kimmiş O Tepki Verecek Olanlar :1a9:
Sen Yolla Ablam Atarız Banı :vala_02::3dth8:
hayirlisi, ins. Olur hayirlisiyla :) tamam sana yonlendircem.
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] waaayy ne gzel olmuşş ya teşekkür ettim :D
Hehe begenmenize sevindim.
güzel olmuş emeğine sağlık :D
Tsk ederim :)
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] hergün yeni birseyle karsilasiyorum forumun birde gazetesi mi varmis :) hayirli olsun Ablacim kolay gelsin :) konuk olmaktan Şeref duyuyorum..Hakkimda yazdiklarin icin cok cok Tesekkür ederim..
Bunu oysa hep dile getirmisimdir Sendin bana el uzatan bende senin gibi tatli yardimsever iyi niyetli bir insanin pesini birakmak istemedim :)sanirim uyusmaktayiz bir kac huylarimizla :)
Sende samimi,sicak kanlisin..Iyiki tanidim senin gibi birisini..varliginla beni mutlu etmektesin :)
Seni cok Seviyorum,Iyiki varsin..
Bende seni cok seviyorum canim.
hayirli olsun ellerinize saglik.
Tsk ederim abi.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] s3n benden oncemi uye oldun? Benden sonra degil mi? Demekki ben tr deyken filan 2 si bi arada oldun :) neyse df de 2. Kez ozaman hihi

Neppox ve Samurainin çekişmesine çok güldüm, çok güzel olmuş.. emeğine sağlık 17.sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum.. :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] forumda laz üyeler varsa forumu bırakıp halay çekmeye gitsinler :D :D

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] yok canım kötü bişey değil ki :) bu kaçıncı sayı olmuş bence bozmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri