DuslerForum Gazatesi - 15.Sayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> dusler forum 15. baski

ee ben bu 4 kisiden hicbirini bilmiyorum) yesil kimi yollladin kiz:p

Abla olay yukarda anlattigim gibi :) o okudklarindan ne anldinsa bnde okadarini anldim o kisi dilek.
O yetene dizimi df de juri olma istedigini yazmist bende bildigimdn Bugun n giyse df se etikeledim juri olmak istiyor musun diye.
Ejuri Filan olmam istemiyorum etiktlemee gerek yoktu dedi. Bende baska bir konyda aha kibarca soylyebilecegini dedim. Tartismak itemiyormus. Derdinin bnimle ne oldugunu sordum soylmedi benim gibilerle ayni ortami paylasamazmis. Sonra birsuru ataturk resimleri paylsti ataturku sevmeyenlerle ayni.ortamda olamam dedi gidiyorum dedi gitti.
Benim bir sucum yok valla.
Ataturk resimlerini paylstigindave oyle yazdigindahic Ustume alinmadim acikcasi. Alinmada ama derdi neydi onu demedi.
Giderse gitsin banane. Oyle onyargili kibarliktan yoksun ondank kapan kislerle ism olmaz zate. Yani ki kedince tepki koydu :) bendegitti diye oturup agladim sanki

Ne uydurması be Uydurukçumuyum ben..Bak [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] lafin ucu senin gazetene dokundu...Asparagas haber yapıyormus sanki senin gazeten...
:)
evet oylesin)yesille arami bozaman hic ugrasma..hem telden uzun yazamiyorum o yuzden kisa kesiyorum..yoksa gorurdun sen)

Sorma bende pc kapttim teldn giriyorum Bazi kelimelr eksik oluyor :) ablmla telfonda konusuyordum uyucam dedim kapattim hemncik Sana olayi yazdim vecikacagim simdi yarin cok.erken kakacagim ablamin nikhi var sahitlik yapicam bide :)

Abla olay yukarda anlattigim gibi :) o okudklarindan ne anldinsa bnde okadarini anldim o kisi dilek.
O yetene dizimi df de juri olma istedigini yazmist bende bildigimdn Bugun n giyse df se etikeledim juri olmak istiyor musun diye.
Ejuri Filan olmam istemiyorum etiktlemee gerek yoktu dedi. Bende baska bir konyda aha kibarca soylyebilecegini dedim. Tartismak itemiyormus. Derdinin bnimle ne oldugunu sordum soylmedi benim gibilerle ayni ortami paylasamazmis. Sonra birsuru ataturk resimleri paylsti ataturku sevmeyenlerle ayni.ortamda olamam dedi gidiyorum dedi gitti.
Benim bir sucum yok valla.
Ataturk resimlerini paylstigindave oyle yazdigindahic Ustume alinmadim acikcasi. Alinmada ama derdi neydi onu demedi.
Giderse gitsin banane. Oyle onyargili kibarliktan yoksun ondank kapan kislerle ism olmaz zate. Yani ki kedince tepki koydu :) bendegitti diye oturup agladim sanki

ağlamışındır sen sulu göz )

ağlamışındır sen sulu göz )

Sulu goz oldugumu nerden biliyorsun :) bir kac ay oncesi olsa aglardim Kesin ama akllandim. :) sevdigim biri yapsaydi kesin aglardim :)
Ya sevmeigm birini gicik etmesini kizdirmasini seviyorum oyle olduguma bakmayin aslinahemecik uzulup aglayan biriyim :( ve bu huyumdan nfret ediyorum.dilek icin demedim yukardaki sevmiyorum kelimesini.
Dilekle bir derdim yok benim onun beimle olmus olsada sevmiyorum diyemem. Oylesine oldu artik yok gibi yani.

Sulu goz oldugumu nerden biliyorsun :) bir kac ay oncesi olsa aglardim Kesin ama akllandim. :) sevdigim biri yapsaydi kesin aglardim :)
Ya sevmeigm birini gicik etmesini kizdirmasini seviyorum oyle olduguma bakmayin aslinahemecik uzulup aglayan biriyim :( ve bu huyumdan nfret ediyorum.dilek icin demedim yukardaki sevmiyorum kelimesini.
Dilekle bir derdim yok benim onun beimle olmus olsada sevmiyorum diyemem. Oylesine oldu artik yok gibi yani.

Anlıyorum..Espiri olsun diye sulu göz dedimdi zati...hayaL'de çok gaddardir birak ağlamasını gözleri bile dolmaz P

Ben öyle her önüme geleni sevmem [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] özel olanları severim ;)

Ben öyle her önüme geleni sevmem [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] özel olanları severim ;)

Dogrudur canim benim. Ne yapim gonlum derya gibi herkesi aliyor iste icine :) severim ben ya. Simdi birsuru sevdigim kisi siralarim :) aslinda Suan icin sevmedigim biri yok. Dmekki herkesi sseviyorum :) tabi.bende yeri cok ayri olanlar var o baska :)

eppekcinin rüşvet vermesi :) iyiydi Alpin videosu sıradışı ama gerçekten komik ve muzurcaydı,
haftanın konusu asi kızımız [MENTION=157575]She`[/MENTION] seviliyorsun zatende arada böyle çıkışları var işte aslında bende merak ediyorum kimlere bu kadar sinir oluyor

Bu arada gazeten için ne zamandır sana haber sunucaktım aklımda bir kaç tane var sana ulaştırmam lazım bir şekilde :)

Yine magazin baş sayfadayım çok popüler oldum sayende tşkler

Yiğitcan arkadaşımız her zamanki gibi abartmış süslemiş püslemiş olayları işin aslı şöyle gelişmekte;

Tamam bir zamanlar tencere yakmak hobimdi şimdilerde alıştım gayette iyi oluyor.Yiğitcanın bitmek bilmeyen çenesi sebebiyle(abbooo ne çenene çene ne siz sorun ne ben söyliyeyim repliğini ekliyim) bu durum meydana gelmiştir yoksa o kadar beceriksiz değilim ayrıca yemek yanmadı cidden yanmadı fazlaca pişmiş toksitlenmişti yemek çıtır çıtırdı haliyle tatından yenmez hale geldi xD baktım yiğitte mutfakta iyi değil zaten kendisi vejetaryan her zmanki gibi pizzacı imdadımıza yetişti. Bir daha sana yemek yaparsam ne olim

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]

Son düzenleme:

Yeşilcim site için çalışmalarından dolayı seni tebrik ediyorum birşeyler hazırlayıp sunmaya çalışman bizleri bir takım yarışmalara sürüklemen ve içtenliğin bu yüzden tekrar seni kutluyorum :) rp

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] :) Sana çok seviyorum hatunn aslında isim vermeden yorum yap da belli okuyor kime yaZdığımmm :pp

Yeşilcim site için çalışmalarından dolayı seni tebrik ediyorum birşeyler hazırlayıp sunmaya çalışman bizleri bir takım yarışmalara sürüklemen ve içtenliğin bu yüzden tekrar seni kutluyorum :) rp
Egleniyoruz iste canim :)
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] :) Sana çok seviyorum hatunn aslında isim vermeden yorum yap da belli okuyor kime yaZdığımmm :pp

ben anlamiyorun :)

hahaha süper olmus eline sağlık :D rüşvet kesinlikle yok bileğimin hakkı xD

Guzel olmus yine gazeten emegine saglik hayatim eppekcinin rusvetle haftanin uyesi olmasi daa neler gorucek bakalim senden haberleri bekliuoruz canim.

Gazetende banada yer verdiğin için teşekkür ederim abla :)
Bide Alp e 2-3 kere yer verdim gazetemde demişsin. Çok mu yani :Ç Sakın diğer gazetende yer vermemezlik yapma :D

hahaha süper olmus eline sağlık :D rüşvet kesinlikle yok bileğimin hakkı xD
:) bakalim yonetimden bir basin aciklamasi bekliyoruz :)
Guzel olmus yine gazeten emegine saglik hayatim eppekcinin rusvetle haftanin uyesi olmasi daa neler gorucek bakalim senden haberleri bekliuoruz canim.
Sagol canim. Bakalim daha neler cikacak :)
Gazetende banada yer verdiğin için teşekkür ederim abla :)
Bide Alp e 2-3 kere yer verdim gazetemde demişsin. Çok mu yani :Ç Sakın diğer gazetende yer vermemezlik yapma :D

Yok canim cok olur mu hic, bal bocegine aciklama yapmistim. Herkesin nikini kullanmaya dikkat ediyorum o yuzden :) onumuzdeki hafta bakalim Kinker haber olacak.

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION]
iste gazetemiz boyle birsey....

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] resimler olmus hepsini duzenlicem simdi. bunu duzenledim. neyseki pc den atmamissim yaptigim gazeteleri. :) atmayi dusunuyordum bir ara demekki atmamissim.

---> DuslerForum Gazatesi - 15.Sayı

Yeni Sayı Çıkana Kadar Lütfen Bekleyiniz.
Konu Kilit.

Konu Uygun Bölüme Taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri