DuslerForum Gazatesi - 15.Sayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yesil83

Bayan Üye
38215.jpg

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION]
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION]
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]
[MENTION=157575]She`[/MENTION]
[MENTION=155776]lolamera[/MENTION]
[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION]
[MENTION=153273]Amor[/MENTION]
[MENTION=142525]Byn ChapriSs[/MENTION]
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION]
[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION]
[MENTION=154200]Director23[/MENTION]

Son düzenleme:
---> dusler forum 15. baski

Çok güzel olmuş + rep :)

Harbiden c'abanbo'nun gösterisi sıradışıydı :Ç

bencede :)

güzel ama sanki hep aynı kişiler :)

yok degil canim benim.
eppekciyi yigitbircan ve she yi ilk defa kullaniyorum leylmira yi cooook onceden kullanmistim. taa ilk baskilarda.

her defasinda farkli kisiler olmasina dikkat ediyorum ha c'abonbo 2-3 kere oldu galiba... evet cabonbo yu cok haber yhaptim galiba,
haftayada bugun ne giysem df nin birincisini ilan edecegim. dusler forumun en SIKini sectikten sonra. ama yigitbircan she ve eppekciyi ilk defa kullandim nikleirni.

ins. birdahki baskiya yine farkli kisiler olacak ins.

Alp adamı öldürür xD kendisi sıradışı zaten xD
ellerine sağlık yine yine muhteşem xD

Tencereyi yakıyor yakmsına bişi dil birde kalkmiş tencereye huhu huhuuu tencere dibin kara diye dalga geciyor... eee tencere napsin tencerede buna seninki benden kara diyor oh olsun sana...
Efendim yemek yanar yanmaz degil herkesin başına gelmiştir heleki misafir ben olunca ocaktaki yemegi yakmaktan başka şansi yoktu zati orada pek bi suç bulmuyorum heycan yapmış normaLdir misafir ben oldugum için...birakin yemeği evi yakanlar oldu efendm [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] gene ucuz atlatmış...
Ama işin enteresan yani sanki yemegi benim yüzümden yakmiş gibi birde dominant tavırla mutfaga sokup cok biliyosan sen yapta yiyelim demsiydi bir misafire...Kalktik yaptık bizde mecbur...

Tencereyi yakıyor yakmsına bişi dil birde kalkmiş tencereye huhu huhuuu tencere dibin kara diye dalga geciyor... eee tencere napsin tencerede buna seninki benden kara diyor oh olsun sana...
Efendim yemek yanar yanmaz degil herkesin başına gelmiştir heleki misafir ben olunca ocaktaki yemegi yakmaktan başka şansi yoktu zati orada pek bi suç bulmuyorum heycan yapmış normaLdir misafir ben oldugum için...birakin yemeği evi yakanlar oldu efendm [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] gene ucuz atlatmış...
Ama işin enteresan yani sanki yemegi benim yüzümden yakmiş gibi birde dominant tavırla mutfaga sokup cok biliyosan sen yapta yiyelim demsiydi bir misafire...Kalktik yaptık bizde mecbur...

vay be! daha bilmedigim neler olmus oyle :) neyse ev yanmamis :)

vay be! daha bilmedigim neler olmus oyle :) neyse ev yanmamis :)

Laf aramizda evide ben yakıyordum azdaha!..Mutfak camının pedelerinin uçları tutuştu az bişi hallettim ama.., anlaştik bi perde borclu çıktım evden...çok şükür canımız sağ çıktık ya alırız perdesini...

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bende seni seviyorum :love3: teşekkür ederim hoş yorumların için. Senin gazetende konuk olmak ayrıca onur benim için :pp Burda sevmediğim 3 bayan var aslında 4dü ama o sayende gitti ;) +

Laf aramizda evide ben yakıyordum azdaha!..Mutfak camının pedelerinin uçları tutuştu az bişi hallettim ama.., anlaştik bi perde borclu çıktım evden...çok şükür canımız sağ çıktık ya alırız perdesini...

:) bi alemsin abi ya :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bende seni seviyorum :love3: teşekkür ederim hoş yorumların için. Senin gazetende konuk olmak ayrıca onur benim için :pp Burda sevmediğim 3 bayan var aslında 4dü ama o sayende gitti ;) +

Bayada kisi sevmiyormussun ya :) ben 1 kisi sevmiyordum ama onu kimse sevmiyordu nerdeyse oda taaaa sen uye olmadan cok once gitti. Ondan baska sevmedigim.kimse yoktu.
Senin o sevmedigin 4. Kisiye valla billa ben birsey yapmadim. O gun online olan herkesdr sabir olmustur sanirim. Durduk.yere tepkili davrandi senin gibilerin oldugu Oeganda bulunmam dedi gitti. Halada nedenini bilmiyorum inan.
Onunla dogru dirust sohbetim bile olmadiki bir derdim olsun ama onun icten ice varmis demekki bir derdi ama nedenini merAk ediyorum acikcasi
Ma giderken ataturku devmeyenler arasinda kalamam dedi. Acikcasi onuda Ustume almiyorum. Benimle bir alakasi yok. Ben bir alaka kuramiyorum en azindan :) kendisi kurmussa brravo buyuk yetenek :) Himmm Hadi birini ogrendim kaldi 3 tane :) ooo hepsini ogrenmek icin hepsinin siteden gitmesinimi bekleyecegim :)

yine guzel seyler yazmissin eline saglik canim..yigitte guzel uydurmus yine)

ee ben bu 4 kisiden hicbirini bilmiyorum) yesil kimi yollladin kiz:p

Ne uydurması be Uydurukçumuyum ben..Bak [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] lafin ucu senin gazetene dokundu...Asparagas haber yapıyormus sanki senin gazeten...

evet oylesin)yesille arami bozaman hic ugrasma..hem telden uzun yazamiyorum o yuzden kisa kesiyorum..yoksa gorurdun sen)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri