DuslerForum Gazatesi - 13.Sayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> duslerforum gazetesi 13. baski

benim hakkımdaki düşüncelerininz için çok teşekkür ediyorum hislerimiz karşılıklı bende sizi çok seviyorum iyiki varsınız

benim hakkımdaki düşüncelerininz için çok teşekkür ediyorum hislerimiz karşılıklı bende sizi çok seviyorum iyiki varsınız

:) ben tsk ederim.

Eline sağlık güne bu gazete ile başladım :)
elbettw yoksa baska gazete okumayimi dusunuyordun. bu arada bu bu sezonlik son gazetem olabilir. tr ye gidicem onumuzdeki pazar. geldikten sonra devam edicem. gazeteye devam edicem izdivac programina devam etmeyecegim o 2bolumluk bi eglence olarak kalsin. pek ilgilenen yok ama tr'den geldigimde 2 projem daha var onlarda 1 er bolumluk olacak belki 2 bolumluk. bekleyek gorek :) ama gazetem okundugu muddetce devam edecek ins.

:) ben tsk ederim.

elbettw yoksa baska gazete okumayimi dusunuyordun. bu arada bu bu sezonlik son gazetem olabilir. tr ye gidicem onumuzdeki pazar. geldikten sonra devam edicem. gazeteye devam edicem izdivac programina devam etmeyecegim o 2bolumluk bi eglence olarak kalsin. pek ilgilenen yok ama tr'den geldigimde 2 projem daha var onlarda 1 er bolumluk olacak belki 2 bolumluk. bekleyek gorek :) ama gazetem okundugu muddetce devam edecek ins.

Tabiki okuyoruz ayrıca yeni projelerle dönüş yapmanı umuyorum :) sendne iyi şeyler çıkıyor :3dgxk:

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] aklimda 2 tane var zaten. ama supriz olsun soylemeyeyim. YAKINDA diye reklam yapayim sadece :)

Yetenekli birinden yaratıcı bir konu emeğine sağlık :)

Evet çok yetenekli ama bir
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] yazamıyor xD

Yetenekli birinden yaratıcı bir konu emeğine sağlık :)

sagl okuyup begenmene sevindim :)

ya onxeden laptop klavyesiyle yazabiliyordum simdi yazilmiyor kafayi yedi laptop o.dan yoksa benim beceriksizligim degil leylmira :)
Evet çok yetenekli ama bir
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] yazamıyor xD

Olur o kadar canım :Ç

demi ama okadarda olsun :) klavye azizligi :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]
biliyorum hayatım :) ben sadece sana takılıyorum

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] biliyorum canim. [MENTION=153273]Amor[/MENTION] sagol canim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri