Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

Sizce erdoganın israile karşı aldıgı tavır dogru bir hareketmi?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
---> Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

Ben sahsen oyLe düşünmüyorum..

Bir ırak savaşı ABD`nin ekonomisini ne haLe qetirdi..
Kimse yıkıLmaz deqil ve hiçbir zamanda zayıf kaLınacak diye bir kuraLda yoktur..

ÇaLışmak ÇaLışmak ÇaLışmak..;)

üLkenizi sevin sahip çıkın ve oylede boylede bu adam iktidara 2. kez qeLmiş...

sayqı duyun ve destekLeyin ..;)

amerika hem gücü var hemde kurnazlıktan kazanıyor zamanında almanya dünyayı feth ediyordu nerdeyse amerika ülkeleri almayaya karşı kışkırttı ver cogu ülke almanlara saldırdı yorgun düşürdü ve amerika ardından saldırınca aldı bu işler adam öldürmeye bakmaz ve o dünya savaşında en az adam öldüren taraf almanlar oldu:8::8::8:

kuzey ırağa operasyon izni zorunluluk :)

benim için kanal aç oyum sanadır :D he vallah he mi billah :D

Peki ırak savaşında incirLik için kimden izin aLındı ?

ABD ırakta zaten buLunuyordu savaş haLindeydi izin deqil sadece muzakere

yapıLıdı ve qereken yerLer vuruLdu..

ayrıca daLqa qeçme bence onLarda bizim insanımz ne oLursa olsun..:(
eqer boyle tavır aLIrsak onLarda kendiLerine devLet kurmak istiyorLar ve oLan Cennetimize (Türkiyemize) oLuyor...

dışLamayaLım ve sahip çıkaLım onLarda bizim insanLarımız eqitim oranı en düşük doqu bölgesidir kandırıLmaya en musait zihinLer ordadır bence yoL vermeyelim bırakmayaLım onLarı !

Peki ırak savaşında incirLik için kimden izin aLındı ?

ABD ırakta zaten buLunuyordu savaş haLindeydi izin deqil sadece muzakere

yapıLıdı ve qereken yerLer vuruLdu..

ayrıca daLqa qeçme bence onLarda bizim insanımz ne oLursa olsun..:(
eqer boyle tavır aLIrsak onLarda kendiLerine devLet kurmak istiyorLar ve oLan Cennetimize (Türkiyemize) oLuyor...

dışLamayaLım ve sahip çıkaLım onLarda bizim insanLarımız eqitim oranı en düşük doqu bölgesidir kandırıLmaya en musait zihinLer ordadır bence yoL vermeyelim bırakmayaLım onLarı !

katil akp katil amerika diye slogan var ırağa demokrasi götüreceğiz dediler götürdüler bizde destek verdik alın size bir hükümet yanlısı daha :D birde açmadığımızı düşünsene ne olurdu acaba :)

dalgada geçmiyorum dıslamıyorum sadece olanı söylüroyrum bundan bir ay önce filan bi kürdistan apo yandası itin biriyle konustum adamlar çok rahat savas istemiyor istedikleri açık açık kendi devletleri

eğitim diyorsunda eğitiimi tv açmakla olmuyor daha iyi çözümler bulur bu akıllı yönetimimiz güveniyoruz ;)

dünya seninle gurur duuyuyor başbakanım..bugün canlıı canlı çok güzel konuştun..gönlümün başbakanısın..:p :106::106:

"cuval gecıren busha kafa tutsaydın ya"
baykala ılk defa katılıyorum (son olması dılegıyle :D)

tepkisini vatandaş erdoğan olarak ortaya kurdu. bir de birülkenin başbakani olarak tepkisini kurabilse daha iyi olacak.....

tepkisini vatandaş erdoğan olarak ortaya kurdu. bir de bir ülkenin başbakani olarak tepkisini kurabilse daha iyi olacak.....

anlamakta güçlük çekiyorum konuyu taaa nerelere kadar sürüklediniz incirlik mincirlik arkadaşlar bu konu Erdoganın başarısını anlatıyor başka konulara lütfen sapmazsanız sevinirim eleştrilerinizi kendinize saklayın konuyu begenmeyen yorum yazmak zorundada degil;)

Bu tamamen entrikadır..
Gerçekten İsrail'e Hatice Abla'nın deyimiyle
i(t)raile bi tepki göstericekse oradan ülkemize ihraç edilen malları kaldırsın.. Bu bi bakıma dirsek temasında olduğunu gösterir..
Resmen yardım ediyoruz onlara..
Harbi harbi müslüman olduğu için tepkiliyse kessin İsraille olan tüm bağları..
Varmı böyle bişey..
Sen adamlara bağır çağır giydiğin dona kadar onların malını kullan:S
Afedersiniz ama çok saçma geliyo..!

Bu tamamen entrikadır..
i(t)raile bi tepki göstericekse oradan ülkemize ihraç edilen malları kaldırsın.. Bu bi bakıma dirsek temasında olduğunu gösterir..
Varmı böyle bişey..

hahahahahahahahahahahahahahaha...

Bu tamamen entrikadır..
Varmı böyle bişey..

haklısın ama..kolay mı bu dediğin mantıklı düşün..

SAYIN PEREZ SESİNİZ ÇOK ÇIKIYOR....

Bilmem ole uluslar arası ilişkiler öpüşmeler nasıl etkilenir ... (aslında bilirimde 100 lerce çocuk cesedinden sonra bende bi anlam ifade etmezler...)
zerrekadar da umurumda degildir başbakanın bunu seçim için yapıp yapmadıgı..

bu ne derse desin...

yureyinde insan sevgisi taşıyan her inasn evledının "evet deyil turkiyenın dunyanın böle bi tepkiye ihtiyacıvardı " diye düşüneceyini tahmin ediyorum...

zira sadece 20 gunde yüzlerce çocuk kadın ve masum insanları katleden ve bunu dunyanın gözu onunde yapan bi adam orda ole bacak bacak uzerine atacak bide.. hakkanıyet idda edecek... birileride bu 2 ayaklıyı alkılıyacak..(kufur..)

yok ole yagma...

birilerinin bu batılı kavimlere...filistinli çocuklarında en az onların hayatlarına çok önemverdigi soyları tukenmek uzere olan bilmem ne kuşu kadar önemli odugunu hatırlatması gerekiyodu...

Çaglanında dedigi gibi başından beri bunu söyleyip duruyolar ilişkilerini kessin öyle kolaymı bir çırpıda bütün ilişkilerini kesmek devleti düşünen bir Başbakan var sonuçta bu ülkede milyonlarca insan var onlarıda düşünmek zorunda ilişkilerini keserse bir takım yönlerden zararıda dokunacaktır türkiyeye kolaysa siz başına geçinde yönetin..

Oturdugunuz yerden atıp tutması kolay bir milleti yönetmek ne kadar zor bir iş bilmem farkındamısınız....

Şunada deginmek isterimki öteki parti başkanlarının bir halta yaramadıgını biliyoRsunuz ezberlediginiz devamlı olarak agzınıza laçka ettiginiz Atatürk var her defasında sıkışınca arkasına sıgınılıyo biraz gerçekçi olun lütfen....

Görünen köy klavuz istemez bir parti bu kadar oy toplayıp iktidara geliyosa tek başına kutlarım başkada bişey söylemem...

Bu tamamen entrikadır..
Varmı böyle bişey..

guzel kardeşim haklısın davan da...ama unutma bu ticaret arz talepi meselesi diyelimki..atamızın söyledigi gibi geçlige hitabede...bu ulkeyi yonetenler dallalet ve hatta ihanet içindeler...omalları turkiye satın aldıgında içerde talep görmesse.. eminol gene aynı şey olur... biz kullanmıcaz... biz tepkimizi koycaz kola bu ulkede milyonlar satıyosa sen alma diyemessin... yanlış anlama kimsenın avukatlıgına soyunmuyorum ama eger hukumet almassa 2 gunsonra bu ülkede burası iranamı dönuyo nedir bu yasaklardie sokakda yuruyecek adamlarvar. bu topraklarda onun için demek istedigim çagre gene bizis..sissiniz (abi bi benle olmaz deme) nrcipfazılın gençlige hitabesibde dedigi gibi benım olmadıgım yerde kimse yoktur şuruyla biz hareket emeliyiz die düşünuyorum..

guzel kardeşim haklısın davan da...ama unutma bu ticaret arz talepi meselesi diyelimki..atamızın söyledigi gibi geçlige hitabede...bu ulkeyi yonetenler dallalet ve hatta ihanet içindeler...omalları turkiye satın aldıgında içerde talep görmesse.. eminol gene aynı şey olur... biz kullanmıcaz... biz tepkimizi koycaz kola bu ulkede milyonlar satıyosa sen alma diyemessin... yanlış anlama kimsenın avukatlıgına soyunmuyorum ama eger hukumet almassa 2 gunsonra bu ülkede burası iranamı dönuyo nedir bu yasaklardie sokakda yuruyecek adamlarvar. bu topraklarda onun için demek istedigim çagre gene bizis..sissiniz (abi bi benle olmaz deme) nrcipfazılın gençlige hitabesibde dedigi gibi benım olmadıgım yerde kimse yoktur şuruyla biz hareket emeliyiz die düşünuyorum..

Katılıyorum:)

Bu tamamen entrikadır..
Varmı böyle bişey..

hll + rep

Bu tamamen entrikadır..
Varmı böyle bişey..

Bakalım bütün temaslarını kessinde ne oluyor bu ülkeye...

Dirsek teması diyosun tepkini dile getirebilirsin ama ülkene zararı dokunacak bir iş yapmak ne kadar dogrudur o bilinmez

Yardım diyosunda beleşe olmuyo yardımlar türkiyede ihraç ettimiz malları üreten kimse yoksa yardım etmek zorunda kalıyoruz ülkece Başbakanın hiç bir suçu yok bu konuda bence...

Harbi harbi müslümanlık bir Başbakanın hükmü altında olan bir milletini uçuruma sürüklemesi degildir zamanı ve vakti gelince en iyi olanı yapmasıdır...

Orda haklı olarak bagırıp çagırdı vede ne yapsaydı sinip köşesini olanlara seyircimi kalsaydı ne derseniz diyin dogru olanı yaptı...

Başbakanın donlarını bizzat sen alıyosun galiba israilden bak bakalım bu ülkede israilin donun giymeyen varmı ...

Kafir malıya millete hoş geliyo tabi lüks geliyo...
Ama laf etmege gelince mangalda kül bırakmıyosunuz...

O kadar düşünüyosunuz etrafınızdaki insanları uyarın giymeyin diyin kullanmayın israil mallarını bakalım sana ne tepki vericekler...;)

Çevremde İsrail karşıtı olan bütün eylem ve panellere katılmaya çalışıyorm..
İlanlar yapıştırıyoruz heryere kullanmayın diye..
Ayrıca sigaramı bile değiştirdim İsrail malı diye .. Hattab Abiye bi bakıma katılıyorm oda doğru ama daha farklı şeyler dönüyo bence..

bence yaptığı çok iyiydi O'nla gurur duyuyorum başbakanımız ses çıkarmasaydı kimse konuşmayacaktı....

türkie onunla gurur duyuyooo...
adam resmen perese haddini bildirdi. çoq doru bi davranış kutluorum başbakanımızı :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri