Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

Sizce erdoganın israile karşı aldıgı tavır dogru bir hareketmi?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
---> Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

Sen hanqi baskıdan bahsediyosun yada Kimden bahsediyosun ..;)

Burası Türkiye burda yaşıyorsan Dışarıdan qelecek hiçbir baskıyı düşünmeyeceksin bize baskı kim yapacak yada baskı ne yemişim baskı sinirLendim hee..:91: SacmaLamayın..!

qerekenin en qüzeLini yapmıştır tavrı ortada..

Birde oy için demişsin doqru seçimden sonrada aLbum cıkartıcakmış Kesin qündeme qeLmek için yapmıştır..:D

az qünceLLeşin aLLah aşkına..:160:

Tamamen Katılıyorum Çok Doğru Ya Burda Yaşıyorsan Turist Diilsinya
Hem Denilen Birşey Var ''Türkiyeye Canım Feda''
Baskıya Geldimi ''Elveda''

BUMUDUR!!

Tabi Bu Sözüm Genel

Tamamen Katılıyorum Çok Doğru Ya Burda Yaşıyorsan Turist Diilsinya
Hem Denilen Birşey Var ''Türkiyeye Canım Feda''
Baskıya Geldimi ''Elveda''

BUMUDUR!!

Tabi Bu Sözüm Genel

Ben Bu tavırdan Sonra..kii iSraiL abd `n qücLü bir ülke adama koyduqu tavırdan baskı aLtına qirebiLecek bi haLimiz varmı ?

qüvenmeyi biLeLim biraz yapıLanLarı eLeştrmekten cok takdir etmesinide biLeLim..;)

Niye Olamıyoruz Çünkü Şimdiye Dek İktidara Getirilen Partilerin Yüzünden Bundan Sonra Olma İhtimalimiz Eskiye Nazaran Daha Fazla...
hiç güleceğim yoktu ha ha ha sorması ayıptır neyine dayanarak bu baskaldırıyı yapacan bana kendimizin ürettiği bişeyler söyle hep dısardan hep dısardan bağımlısı olduk dıs ülkelerin önce ekonomik özgürlüğümüzü kazanalım ondan sonra bir rusya bir çin oluruz önce ımf ye olan borç bu enflasyon düşüyor ama ımf ye olan borç artıyor e kim yer bu yalanı orasıda ortada zaten :D

hiç güleceğim yoktu ha ha ha sorması ayıptır neyine dayanarak bu baskaldırıyı yapacan bana kendimizin ürettiği bişeyler söyle hep dısardan hep dısardan bağımlısı olduk dıs ülkelerin önce ekonomik özgürlüğümüzü kazanalım ondan sonra bir rusya bir çin oluruz önce ımf ye olan borç bu enflasyon düşüyor ama ımf ye olan borç artıyor e kim yer bu yalanı orasıda ortada zaten :D

:91::91::91:ZATEN BİLEN BİLİYOR BİZLERİN NEDEN ÇİN-RUSYA VB. OLAMADIGIMIZI
HEE OZAMAN İKTİDARA GECEN DİERLERİNE BIRAKSAYDIK AMERİKANIN MASKOTU OLSAYDIK ÖYLEMİ:91::91::91::91:

EMİN MİSİN?
YA AMERİKA İSRAİLİN TASMASINI BIRAKSA YER BİTİRİRLER ONU BASTADA İRAN SALDIRIR ŞUAN BİLE KİTLE İMHA SİLAH HAZIRLIKLARI HATTA YAPIMDA

israil de yapıyor merak etmeyin :D

HEE OZAMAN İKTİDARA GECEN DİERLERİNE BIRAKSAYDIK AMERİKANIN MASKOTU OLSAYDIK ÖYLEMİ:91::91::91::91:

şu anda amerikanın nesiyiz merak ettim :eek:

israil de yapıyor merak etmeyin :D

şu anda amerikanın nesiyiz merak ettim :eek:

qüzeL kardeşim ABD.. Bir üLke en azından benim için..;) ABD`nin o filimLerini izlemediqin sürece ABD`nin hiçbirşeyi deqilisin sakın bana hiç izLemedim yada artık izLemiyorum diye bişey söyLeme inanamam..;)

artı japonya cin Neden onLar qibi oLamıyoruz demişsin..

cvp:

üreteceksin !

ÇaLışacaksın !

adamLar çaLışıyor zeki insanLar bunda kendindende bişeyLer ara ve uret..;)

qüzeL kardeşim ABD.. Bir üLke en azından benim için..;) ABD`nin o filimLerini izlemediqin sürece ABD`nin hiçbirşeyi deqilisin sakın bana hiç izLemedim yada artık izLemiyorum diye bişey söyLeme inanamam..;)

artı japonya cin Neden onLar qibi oLamıyoruz demişsin..

cvp:

üreteceksin !

ÇaLışacaksın !

adamLar çaLışıyor zeki insanLar bunda kendindende bişeyLer ara ve uret..;)
abd nin hiç birşeyi değilsen neden hep ondan izin alıyosun :D

+

kürt tv açacağınıza önce eğitime önem verin o zaman çiftçi üretiyor taip kovuyor ha h aha

Yani anerika pisliği şuan dünya lideri konumunda

Ben sahsen oyLe düşünmüyorum..

Bir ırak savaşı ABD`nin ekonomisini ne haLe qetirdi..
Kimse yıkıLmaz deqil ve hiçbir zamanda zayıf kaLınacak diye bir kuraLda yoktur..

ÇaLışmak ÇaLışmak ÇaLışmak..;)

üLkenizi sevin sahip çıkın ve oylede boylede bu adam iktidara 2. kez qeLmiş...

sayqı duyun ve destekLeyin ..;)

abd nin hiç birşeyi değilsen neden hep ondan izin alıyosun :D

+

kürt tv açacağınıza önce eğitime önem verin o zaman çiftçi üretiyor taip kovuyor ha h aha

Ne izini aLmışız ABD`den..:)

Kürt tv`ye qeLince açıLmış evt ben doqru buLmadım bu demek deqiLki Başbakanımz yanLış yaptı yapması qerekeni yaptı bence..

Çünkü doquda o kadar insanımz varki türkçe biLmeyen..

Birazda bu taraftan bakın..

Bence daha fazLası oLmayacak yani devamı qeLmeyecek Başbakan doqu ve türkiyenin Neresi oLursa oLsun eşit qörüyor ordan aLdıqı oyLardanda beLLii zaten..

Birde söyLe düşünün eqer akp oLmasaydı Doqu oyu kime verecekti ??

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri