Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

Sizce erdoganın israile karşı aldıgı tavır dogru bir hareketmi?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
---> Dünya Erdoğan'ı konuşuyor

benim liderim olmasaydı sen burda olmazdın TAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ATATÜRK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chp sempatizanı olduğunu hemende nasıl belli ediosun:)..hani devamlı M. KemaL Atatürk ün arkasına sığınırak kendini korumaya çalışanLar..onun ismi üzerinden siyaset yapanlar

o hepimizin lideriydi Atatürk..

biz şimdiki yaşanan olaytlardan ve gelişmelerden bahsedioruz.. bi baykaL bi bahçeli ne yapmış onu söyle bana..

yok bizler onun bekçisiyiz sizlerse artık taipi kendine lider seçmişsiniz :)

ne chp ciyim ne mhp ci baykal=bahçeli=taip fark yok

chp olmadan ATAÜTRKÜ mhp olmadan ülkemi akp olmadan dinimi sevebilirim ;)

ben nerde nasıl konuşacagımı iyi biliyorum arkadaşım tamam sen canını sıkma;)

deve kuşu gibi başını toprağa gömmekle olmuyor bu işler :)

saçmalardan seçmeler arkadaşım sen hiç haberleri izlemedin yada konuyu tam olarak bilmiyorsun heralde..
Ya orda başbakan erdoganın yaptıgı hareket az bile bence şimdi neden diyeceksin
Çünkü bence birincisi hiç bir başbakan böyle bir tehlikeye girmezdi 2 ci olarak orda sesini yükseltiyo adam başbakana karşı 3 üsü ise şimon pereze daha fazla dakika verilmiş konuşması için

Böyle bir durumda başbakan otursun yerine ne ala memleket millet keyfine göre işini devammı etsin yani.

Ve bir oyun olabilir diyosun oyun olması 0 ihtimal planlı nasıl olabilir ya ne yani başbakan oturup adamlarla anlaşmamı yaptı siz sesinizi yükseltin bence çıkıp gidiyim millet bana oy versin...Buna sadece gülerimhahahahahahahahaha

Ne kadar çekemeyenler varsada kabullensinler artık Başbakan erdogan 1 numara her zaman oldugu gibi..
Ve her güzelin bir kusuru vardır...

Özür dileme konusuna gelince gece kendim izledim bizzat Başbakan Erdogan kendisi bahsetti şimon perez arayıp özür dilemiş ve demişki sesimin az geldigini söyledikleri için sesim fazla çıktı durum bu...

Başbakan Erdogan bir numara...:106::106::106::106::106:

valla kardeş madem oyujn deil o zmn israil ile bütün ilişiklerini kessin bu durumda onun yapılması daha dogru çünkü orda rest çekti adam şimdi gidipte hala israilden savaş ucakları alırsa TURKİYE bn kusura bakma oyun derim

ha bu arada gercektende haklısın tayyip 1 numara ülkeyi satmakta ;)

valla kardeş madem oyujn deil o zmn israil ile bütün ilişiklerini kessin bu durumda onun yapılması daha dogru çünkü orda rest çekti adam şimdi gidipte hala israilden savaş ucakları alırsa TURKİYE bn kusura bakma oyun derim

ewt çok haklısn+1 numara olduu daha bir sürü bole konu war....

ya adam uluslar arası ikaz bile wermedi yha.. okadr anlaşma war israille birini bile iptal etmedi...resmen arkamzdn iş çewriolar...yha destkleiçisiyiz nerdeyse bu sawasn hberinz yok ...

bırak ablam ya burdan bize laf yetiştirmek için yazdıkları her harf için ttnete para veeriyolar tabi bizde veriyoruz ama o paraının kime gittiğini bile bilmiyolar:D özelleştirme ne özelletirme devletin en önemli kurumları satıldı hala neyden bahsediyolar:D

ben nerde nasıl konuşacagımı iyi biliyorum arkadaşım tamam sen canını sıkma;)

deve kuşu gibi başını toprağa gömmekle olmuyor bu işler :)
basımız dik biz ATAMIZIN çanakkale savasıyla gurur duyalım siz israile çekilen restle elde ne var elde bir vatan var sizin elinizde ne var koskoca bir 0 :D

e hangi liderden bahsetti o zamn bizm liderimz o ...senn liderin dedi işte bzm liderimz ATATÜRK .... biz liderimize laf soletmeiz...

tam bi chp modelleri görüyorum burda :).. konuyu nerden nereye çektiniz..

Atatürk hepimizin lideri..Neden sıkışınca verecek cvp bulamayınca Atamızın ismini bu tür konulara alet edipte kendinize pay çıkarmaya çalışıosunuz.. anlatamadık galiba biz şimdiki yaşanan olaylşardan ve gelişmelerden bahsedioruz..gerçi anlayan anladı siz anlamasanızda olur

peki acaba siz ne yaptınız bu konuda kendi çapınızda merak ediyorum bu kadar eleştri yapıyorsunuz çok gayret verdiniz anlaşılan elinizden geldiğince

tam bi chp modelleri görüyorum burda :).. konuyu nerden nereye çektiniz..

Atatürk hepimizin lideri..Neden sıkışınca verecek cvp bulamayınca Atamızın ismini bu tür konulara alet edipte kendinize pay çıkarmaya çalışıosunuz.. anlatamadık galiba biz şimdiki yaşanan olaylşardan ve gelişmelerden bahsedioruz..gerçi anlayan anladı siz anlamasanızda olur

en azından sizin gibi insaların dini duygularıyla oynamıyoruz :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri