dtp´li ahmet türk: öcalan´ı muhatap almak zorundasınız´ dedi. katılıyor musunuz ?

dtp´li ahmet türk: öcalan´ı muhatap almak zorundasınız´ dedi. katılıyor musunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
---> dtp´li ahmet türk: öcalan´ı muhatap almak zorundasınız´ dedi. katılıyor musunuz ?

öcalan muhattap olunmaması gereken bi sapkın.ama ardına sığındığı ideolijiyi es geçmemeli.

---> dtp´li ahmet türk: öcalan´ı muhatap almak zorundasınız´ dedi. katılıyor musunuz ?

ahmet türk'mü söylemiş :O şimdi a.öcalandan önce bu pek mühim kişinin dediğini dikkate almazsak ne olur :O

ahmet türk'mü söylemiş :O şimdi a.öcalandan önce bu pek mühim kişinin dediğini dikkate almazsak ne olur :O

kötü olur nitekim.o sıfatsızı da bişeyler söylesin diye getirdilero mevkiye.şahsa değil karara saygı duymalı zaten..

aRqaDaşLar ßenDe ßir KürTüm siz KürtLeri Pkk YanDa$ı SanaRaq YanLı$ YapıyosuNuz Her inSan FarqLıDır ŞimDi ßen KürTüm Diye Pkk YanDa$ımı sayıLıyorum ßunu ßiraz Dü$ünmenizi TavSiye edeRim

onun gibi bi ******** muhattap alınmamalı kesinlikle

kötü olur nitekim.o sıfatsızı da bişeyler söylesin diye getirdilero mevkiye.şahsa değil karara saygı duymalı zaten..

şahsa saygı duymamamın sebebi kararları ve sözleri zaten. ki evet ,elbette bir şeyler söyler, söyleyebilir bende gayet tabii eleştirir, beğenmeyebilirim.

şahsa saygı duymamamın sebebi kararları ve sözleri zaten. ki evet ,elbette bir şeyler söyler, söyleyebilir bende gayet tabii eleştirir, beğenmeyebilirim.

ve kimse karışamaz.'dikkata almak' konusunda hemfikir değiliz sadece.bence bunlar içiboş ta görülse dikkate alınmalı yoksa buhran yaratır..

Türkiye karşıtı olan her insanın kazandığı her kuruş çocuğunun ilaç parası olur inşallah başkada bişey demiyorum

HaYıR

Son düzenleme:

onları kim kaaleye alıyor ki :):)

KöpekLe insanı bır tutmamızı beklemesınler ;)

Fahişeleri muhatap alırım ama onu almam.

Hiçkimse istenmesede Muhattap alınıyordur arkadaşlar Abd sayesinde:)
Alınmasa asılırdı bu zamana kadar

ölüm kurtuluştur...

ölmesin sürünsün köpek....

hehehehehehehehehehehehe

Pkk yandaşının ne zamandan beri Apo önergesi tartışılır oldu ...

Ecevite yakalattırıldığı zaman üçlü koalisyon tarafından idam edilmeliydi !!!

Sen Tezkere'de Red Oyu Verince Türkiye Yeryerinden oynadı :)
Bu Adam'ı Öldürünce Neler Olurdu Sence ..
Ama Tabiki de Öcalan Muhattap Alınamaz..

Kürtler "kurtarıcı" olarak görüyor onu,açıkçası bu savaşını sadece askeri açıdan yapsa saygı duyardım ama eğer sivil haklı öldürüyorsan teröristsindir.Muhattap alınması da beklenemez.

soLid sen kaLLeşce kardeşLerimizin öLdürüLmesinde bi kusur buLmuyomusun

Desteklerim demiyorum,inancı uğruna savaşıyor der görüşüne saygı duyarım.Savaşın her türlüsüne karşıyım ama iki taraf da amaçlarını "kurallarına göre" gerçekleştirdiği süresince insan düşmanına da dostuna da saygı duymalıdır bence.Öcalan'ın yaptığı oyunu kurallarına göre oynamak değil,işi sivillere götürmekti.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri