dreamerdoll

dreamerdoll

Bayan Üye
merhaba..
yeni üye oldum foruma..
adım esra.
16 yaşındayım.
burcum yengeç.
10. sınıf öğrencisiyim..
geleceğin hemşiresi.. :10:
havamı atmasam olmaz zaten..
aşırı duygusalım.hani herşeye zırıl zırıl zırlayan tipler olur ya aynen öyleyim işte..:91:
sevdimmi tam severim..ben ona resmenn aşıığııımmm falann..evet sevgilim var ve gerçekten çok seviyorum..:50: maşallah diyinde nazar değmesinn.. :106:
fiziki özelliklerimden bahsetcek olursam kahverengi gözlerim kahverengi saçlarım var kumralım..5 kilo almışım 50 oldum..:57: boyum 162..
başka başkaa başkaa...
kitap okumayı çok severim.aşk ya da macera romanları ilk tercihimdir..
pc başında da çok vakit geçiririm.ama malum okul nedeniyle hafta içi fazla giremiyorum..:174:
izmirliyim..güzelimm hahaha..:150:
bi oje koleksiyonum var görmeniz lazım fotolarını çekip koyarım bi ara..her renk mevcut..sürmesemde durur öylece rafımda..:36:
vaktimin çoğu dahiliye çalışmakla geçer..1. dönem zayıftıda :160:
bi tane ayıcığım var kocamannnnn..onsuz uyuyamamm..tedyy'mMM benm oo..:46:
kendime yepyeni bir sayfa açtım..işte burdayımm..:8:

Sayfamda sık sık güncellenicek haberiniz olsun..şimdilik bi beni tanıyın bakalım..

kocamannn sevgilerleeee.. öptüm hepiniziiiiiiiiiii...:106:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Beni tanıdıktan sonra bişey daha eklemek istiyorum..En büyük hobim şiir&hikaye yazmaktır..Ve burda da szlerle paylaşıcam vakit buldukça..

Şimdi bir kaç tane koyuyorum..Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

Gönül Neden Hep Zoru Seçiyor

gönül neden hep zoru seçiyor..?
kimi zamansa imkansızı..
anlamıyor ki laftan..
sevmeyecek o seni..
dinlemiyor ki..
o başkasının..
hiç senin olmadı deli gönlüm
hiç seni sevmedi
sana tapmadı..
olmayacakta zaten..
rüyalarına sakla sadece onu
elbet bir gün uçup gider aklından.
o zaman anlarsın
onsuzda yapabileceğini
mutlu olabileceğini..
sonra girer bir başkası..
tekrar dön başa..
hayat bir maraton koşusu..
başladığın yere geri gelirsin her seferinde.
yorulma buda sana verilen bir armağan.
kusur arama..
elbet bir gün sende sevileceksin
şu kahpe dünyada..

09.01.2010

BEN BİLE İNANAMAZKEN

Umutlarım vardı benim..
Gecelerimi süslerdi..
Hıçkırıklarımı bastırırdı sevinçlerim.
Rüyalarıma saklardım seni..
Dilim mühürlenmişti..
Adını sayıklayamazdım..
Sadece yalnızlığımda çığlık atardım..
Sesimi ben bile duyamazdım.
Ağlardım içimden her gece..
Buna ben bile inanamazken..
Doğru haklısın..
Sen nasıl inanacaktın!!

YOKLUĞUN

kimsesiz sokaklarda
çaresizce anıyorum adını
yokluğun bende çekilmez olmuş
yalnız kaldığımda sadece içimi yakan yokluğun
beni hep yalnız bırakmaya yeminli...
beni biraz daha yıkmaya biraz daha ağlatmaya
ya da hiç susturmamaya yeminli..
her bakışında bir anlam gizlediğim gözlerine bakmaya korkar olmuş gözlerim.
sensiz,çaresiz,kimsesizim bak şimdi.
yürek çırpıntılarım boşuna biliyorum
ağlamalarım sızlanmalarım..hepsi boşuna.
beni duymuyorsun,duysan da anlamıyorsun.
kalbime gömdüğüm sevgim artık oraya da sığmaz oldu.
yokluğunda seni daha çok sever oldu.
dayanamayacağım acıları kaldırabiliyorum bak şimdi.
bu da gelip geçer değil mi.
sensizlikte yaşadığım acılar elbet son bulur.
yokluğun bana bir oyun olur.

14.11.2009

SANA AİT

Sana ait neyim varsa…
Cümlelerim,sayfalarım,hepsi sana.
Her kelimesinde “sen” kokan şiirlerim,
Dilden dökülen her bir hece yine sana.

Yalnızca benimken “O”,
Yine de sanaydı tüm satırlar…
Çevir şimdi her bir sayfasını defterimin,
Görürsün o zaman kalemimde bile yeri yokmuş o hainin.

Çaresizliğim olmuşsun kimi zaman,
Sevincim,hüznüm…
Bazense tek nefretim.
Yine de içimde hiç bitmemişsin.

Sensiz yapamaz ki bu gönül…
Dili anca haykırır nefretini.
Bir tek bu satırlarda anlarsın,
Seni ne çok sevdiğini!!

01.08.2009

YA SUSMA YA DA..

İÇİM ACIYOR..ARTIK DAYANILAMAYACAK GİBİ GELEN BU ACININ ÜSTÜNÜ ÖRTÜYOR BAZI ŞEYLER/KİŞİLER.PEKİ YA YALNIZ KALINCA.O ZAMAN ÜSTÜMÜ ÖRTECEK KİMSEM OLMUYOR.ACI O ZAMAN ARTIYOR.SENSİZLİĞİN VERDİĞİ O ACI O ZAMAN AĞIR BASIYOR.SÖYLENEN KÖTÜ SÖZLERDEN O ZAMAN PİŞMANLIK DUYUYORUM.SEVGİ KENDİNİ SADECE YALNIZ KALDIĞINDA BELLİ EDİYOR.
DOSTLARIMI SEVMİYORUM.YANIMDA OLAN BANA KOL KANAT GEREN KİMSEYİ SEVMİYORUM.BANA SENİ BİR ANDA UNUTTURAN MUTLU OLMAMI SAĞLAYAN NE VARSA HEPSİNDEN NEFRET EDİYORUM.YA DA SADECE YALNIZ KALMAKTAN KORKUYORUM.SANKİ KÜÇÜCÜK BİR ÇOCUĞUM.SANKİ AYDINLIKTA BİLE GÖZLERİMİ YUMACAK CESARETİM YOK.SANKİ SENSİZDE YAŞAMA ŞANSIM YOK.
NE KADAR YAZARSAM YAZAYIM BİTMİYOR ,KELİMELERİM YETMİYOR.KARŞINDA OLSAM BAĞIRARAK AĞLAYARAK BELKİ DE YALVARARAK BANA DÖNMENİ İSTERDİM.BENİM KEN GÜZELDİN SEN.O ZAMAN AŞK’TIN.TAM ANLAMIYDIN HİSLERİMİN.ŞİMDİ BİR HİÇSİN DİYEMEM.YİNE EN DEĞERLİSİN.YİNE SEN BİRTANESİN.AMA BENİM DEĞİLSİN.
HERŞEY YALAN.SEVGİLER ARTIK HEP SAHTE.YÜREKLERDEKİ BUGÜN YANIP YARIN SÖNEN GEÇİCİ BİR HEVES.SENİNDE ARTIK BİTMENİ İSTİYORUM.İÇİMDEN ATMAK.SONSUZA KADAR SENİ YOK SAYMAK.UNUTMAK SENİ AĞLADIKÇA.HER GÖZ YAŞIMLA BİRLİKTE BENLİĞİMDEN AZALMANI İSTİYORUM.SENSİZLİK TEK İHTİYACIM OLAN.YA DA SADECE SENİNLE OLMAK.
ÇIK HAYATIMDAN DEDİĞİNDE KEŞKE BİTSE HERŞEY.KEŞKE TEK KELİME YETSE.BİTTİ DENDİĞİNDE BİTSE.ANLAMIYORSUN SEN BENİ İŞTE.SEVMEK NEDİR BİLMİYORSUN.UNUTMANIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BEN ÖĞRETEMEM Kİ SANA.HATIRLAMAK KADAR KOLAY DEĞİL.ACISINA DAYANAMIYORUM Kİ ARTIK.ŞİMDİ SANA ÇIK KALBİMDEN DESEM YAPABİLECEK MİSİN?SEN YOKUM ARTIK DEDİĞİNDE ACIM DİNECEK Mİ SANIYORSUN?YA DA ALIŞACAĞIMI MI?SENSİZLİĞE,ÇARESİZLİĞE DAYANACAĞIMI MI?
TAHAMMÜLÜM KALMADI TEK LAFINA DAHA.TEK KELİMENİ DAHİ KALDIRAMIYORUM.YA ŞİMDİ KONUŞ BİR DAHA HİÇ SUSMA.YA DA SUSTUĞUN AN BİR DAHA HİÇ KONUŞMA.

30.10.2009

KÜÇÜK YÜREĞİM

Küçük bir tebessüm yeterdi,
Bazen mutlu olmama...
Bazen bir çift güzel söz,
Silip atardı hüznü,kederi.

Küçük şeylerle mutlu olmasını bilirdi bu yürek.
Bilirdi ağlamanın bir işe yaramayacağını.
Şimdi sevinmeyi unuttu yüreğim,
Gülmek nedir bilmez oldu
Kuru bir göze hasret kaldı,
Gözyaşlarım sel olup aktı...
Nefreti de senle birlikte tattı,
Senden sonra acı,hiç peşini bırakmadı.

Şimdi bu yürek,
Nerede,ne yapıyor,kiminle acaba diyor musun?
Soruyor musun kendine?
Ama merak etme,
Dayanamadı küçücük yüreğim sensizliğe...
Denedi bir başkasına gönül vermeyi,
Olmadı,yapamadı...
Tutamadı başka bir eli,
Sarılamadı bir başkasına,
Çekemedi içine başkasının kokusunu,
Senden başkasını sevemedi işte,
Unutamadı kahverengi gözlerini,
Yalan da olsa,o güzel sözlerini,
Şimdi ne yapıyor peki,
SENDEN ve AŞKTAN uzakta,
Ölüme mahkum etmiş kendini,
Son dizeleri de bunlar şimdi!!

08.05.2009

İMKANSIZ MI SENCE

Sen başkasını sevince bitecek demiştim bizim hikayemiz.Her şey planlandığı gibi gitmiyormuş meğer.Sevinmeli mi seni unuttuğuma,üzülmeli mi yerinin dolmayışına?
Evet,dolmadı yerin.Şimdi sevmesem de seni o kadar çok arıyorum ki beraberliğimizi.Terk ettim,yıktım,bitirdim her şeyi.Oyuna dönmüş güzel sevgimizi.Bir bakışa kandı yüreğim.Saf görünümlü o hain bakışa.Daha çocukmuşum,bilemedim.Aldandım,inandım,en sonunda yine ağladım.
Zamana bile karşı koydu duygularım.Onu daha çok sevdim.Sanki bilerek beni yıpratmasına izin verdim.Sadece yanımda olması yeterdi.O sevmese de gönlüm onu severdi.Korurdu ellerden.Ayırmazdı yanından.Ama o gitmeyi seçti.Gerçi varken de yerin dolmuş değildi.
Gittikten sonra o,yalnızlığımla baş başa idim yine ben.Gözyaşlarımdı tek tesellim.Onu da senin gibi sandım.Dönecek geri,yapamaz bensiz dedim.O yokken,hayaliyle avundum.Bekledim,bekledim,bekledim…Ama o gelmedi.Gelmeyecekte zaten biliyorum.Sevmeyecek.Varlığımdan bile haberi olmayacak.Olmasında zaten.Onun sahte sevgisine çok ihtiyacım var ama gelmesin!!
Nefes almak bu kadar mı zor,yaşamak bu kadar mı ağır…Acının en büyüğü severken sevilmemek…En büyük kalleşlikse seveni terk etmekmiş.Benim yaptığım kalleşliği o da aynen bana iade etti.İçin rahat olsun yani.Kaç hafta boyunca yaşadım mı onu bile bilemedim.Senden fazlasını çektim.Doğru fazlasıyla hak ettim.
“İmkansız” diye bir şey olmadığını da öğrendim.Başta imkansızken beraberliğimiz,sonra ayrılığımız imkansız oldu.Benim senden ayrılıp,seni unutmamdı bir başka imkansızda.Ama hepsi de oldu.Şimdi ise tek imkansız senin beni affetmen.Sence dönüşür mü bu da gerçeğe?

31.07.2009

YAVRU BİR KEDİ GİBİ

ÇARESİZLİK…
SANKİ BİR ANDA KÜSMÜŞTÜ BÜTÜN DÜNYA BANA.BAĞIRSAM AVAZIM ÇIKTIĞI KADAR,OLMAYACAKTI SANKİ SESİMİ DUYAN.
NE KÖTÜ BİR ŞEYMİŞ BU SENİ SEVMEK..YA DA SADECE SEVMEK…ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM DA,GÖZLERİMİ KAPADIĞIMDA AKLIMA GELMEN İÇİN ÇOK MU UĞRAŞTIM ACABA?BİR AN BİLE GİTMİYOR DA GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN HAYALİN…ÇOK MU ÇABALADIM,SENİ BÖYL SEVMEK,SANA BÖYLESİNE BAĞLANMAK İÇİN?MADEM BU KADAR ÜZÜLECEKTİM,NİYE SEVDİM Kİ SENİ?NASIL BİR ANDA BU KADAR ***** OLABİLDİM?
FAZLASIYLA BÜYÜK BİR ÇARESİZLİK…
ÇOĞU ZAMAN ACIYORUM KENDİME…SAVUNMASIZIM.SIRTIMI DAYAYACAĞIM BİR DUVARI BİLE ÇOK GÖRENLER VAR SANKİ BANA.HANİ O MİNİCİK YAVRU KEDİLER VARYA,ONLAR GİBİYİM.PENÇELERİMİ ÇIKARSAM NE FAYDA?KİMİN GÖZÜNÜ KORKUTABİLİRİM BU HAYATTA?DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞERİM ÇOĞU ZAMAN DA.AMA DEDİM YA…YAVRU KEDİ GİBİYİM.DAHA GÖZLERİMİ BİLE TAM AÇMIŞ DEĞİLİM…
BİR DE SENDEN YİYİNCE BU DARBEYİ,SENDE BIRAKIP GİDİNCE BENİ…NE YAPABİLİRİM Kİ DAHA FAZLA?

ÇARESİZİM İŞTE YAVRU BİR KEDİ GİBİ…

17.12.2008

Şimdilik bu kadar olsunn.. :)

Son düzenleme:
---> dreamerdoll

Bizde seni öptük:pp

sayfan guzeL oLmuş ayrıca hoşgeLdin aramıza :)

teşekkür ettik :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri