Dragon modül *** yükleme

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Orion'la biss şifreli yayınları izleyemezsiniz.

Bir aralar orion modüle yazılım atarak sadece bir kanalın biss şifresi kayıt edilip, bir kanal izleme yapılabiliyordu. Yazılım biss şifreli bir kanalı açarken, kullanılan cihazı kesme(kasma) tabir edeceğimiz sorua yol açtığı için efektif kullanılamıyordu.

Dragon modüle gelince;

Üç türlü yükleme imkanı mevcuttur.

* Cas Interface 3 ile ; (Dört yıl önce cas ile yüklemeyi başaramamıştım. Belki şimdilerde cas'ın yeni sürümleri ile yükleme mümkün olabilir, denemek lazım.)

* Dragon loader ile ; (Droagon loader'de PC'ye rs 232'den bağlananve modül içine takılan bir aparat. Bu aparatla yaptığım yüklemeler her zaman başarılı değildi.)

* Dragon loader kart ; ( Bu kart bildiğimiz yüksek veri alabilen funcard'lar ile aynı karttır. Kartın veri kapasitesini şimdi hatırlayamadım. Netten araştırırsanız, gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu kart'a kart yazıcı cihazla yüklenecek yazılım ile önce doldurulup, Dragon modül uydu cihazından takılı iken, yükleme yapılmaktadır. Bu yükleme yöntemi ile her zaman yüklemeler başarılı olmuştur.

Biss şifreli yayınları dragon modüle yazabilir, izleyebilirsiniz. Kumanda ile biss key girişi mümkün mü? Şimdi hatırlayamadım. Belki mümkündür.

Dragon modül genel çalışma karakteristiğinden kaynaklı olarak, receiver'e takınca, cihazın kanal geçişlerini biraz yavaşlatır. Dragon modülü, receiver'de tek bir modül olarak kullanmak gerekmektedir. Ayrı receiver'e Dragon modülün yanında ikinci bir bir modül daha takılırsa, ikinci modül receiver'de görüntülenemez. Görüntülense bile, çalışmaz, receiver kasılır.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri