Dövmesi olan veya yaptırmak isteyen ??

---> Dövmesi olan veya yaptırmak isteyen ??

boyundan başlayıp sağ omzu ve sırtımın büyük bir kısmını kaplayan bir alev yaptırmayı planlıyorum ileride....

yok.. yaptırmayı düşünmüyorum.. eğer öyle bi imkanım olsaydı FB arması ya da 1907 :)

Hastalık gibi yaptırdıkça yaptırası geliyor insanın konusuna ben de katılıyorum.. ama kalıcı olduğu için çok iyi düşünülmesi gereken bir konu .gerçekten sizin için büyük anlamları olmalı ki onu ömür boyu taşımaktan utanmayın.bunun için bile cover-up yöntemiyle dövmenin değişik modeller ile kapatılması da mümkün.ama yine de iyi düşünmekte fayda var

Yok , ama aklımdan geçmedi değil. Şöyle sağ göğsümün üzerine Atamın imzası yanına küçük bir Kurt resmi fena olmazdı hani :)

sağ kolumda kartal,sağ ayak bileğimde çapa,sol kolumda peryngveohlin yazısı var sağ kolumda kartalın altında bileğimde Nehir yazıyor küçük bir kalp var yanında başka yaptırmayı düşünmüyorum şimdilik ama erkek olsaydım kesin göğsüme yaptırırdım kartalı

Dövme yaptırmadım ve yaptırmayıda düşünmüyorum ama yaptırsam Atatürk imzasını yaptırırdım koluma..

Yaptırmadım Ve Bundan Sonra da Yaptıracağımı Zannetmiyorum :)
Dövme İşiyle Uğraşan, Hatta Çizimleri Çok Başarılı Olan Bir Arkadaşım Var, Bana 3 Senedir Israr Ediyor O Bile İkna Edemedi Beni xD

4 tane var sol kolumda , boş kalan yerler gözüme batıyor bir miktar para ve chivas a yaptırmıştım . En yakın Avrupa turunda bir kaç tane daha yaptıracağım . İstanbulda Bursa da İzmir de çok başarılı sanatçılar var . Antalya da ve Avrupa’da ünlü olan Kleopatra inc var tavsiye ederim . Hayat kısa o dövmeyi yaptır

---> Cevap: ---> Dövmesi olan veya yaptırmak isteyen ??

+

Omuzdan dirseğe kadar iki kolumda 8 tane var. Hastalık işi. Anlamlı dövmeler yaptırırsanız sıkılmazsınız benden size nacizane tavsiye.
Evet bir başladım mı kabuk tutmadan sıradakini düşünüyorsun . Şimdi aklımdaki eşim ve oğlumun olduğu ve ben için en anlamlı dövmeyi yaptırmak daha sonra boş kalan yerlere Gül ve kırlangıç yaptıracağım . Ömrüm yeterse de sırtıma büyük bir dövme yaptırmayı düşünüyorum

Bir dönem heves ettim, fakat şimdi herkesin üzerinde görüyorum neredeyse.Dövmenin bir felsefesi vardı diye biliyorum ben, acıya dayanabilen insan....Şimdilerde sadece dikkat çekmek için dövme yaptırıyorlar.

Yaptırmak istiyorum ama sıkılmaktan da korkmuyor değilim

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri