'Dönüşüm muhteşem olacak!'

ParadokS

Kayıtlı Üye
9 hafta üst üste yenildikten sonra Mersin İdman Yurdu’nu deviren Eskişehirspor, artık gözünü Trabzonspor mücadelesine çevirdi. Son iki lig maçında 2 gol atan Emre Güral, FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu.

3 yıl Trabzonspor’da oynayan Emre, bu karşılaşmanın kendisi için çok farklı bir anlam taşıdığını söyledi. Emre, “Trabzonspor armasına ve taraftarına saygım çok büyük, Türkiye’nin en başta gelen camialarından biri. Bana her zaman orada iyi davrandılar, güvendiler. Şans bulduğum zamanlarda elimden geleni de ortaya koydum. Ama bazı şahıslar yüzünden sorunlar yaşadım, hakkım da yendi. Çok sıkıntılı günler geçirdim. 9 ay futbol oynamadan Eskişehir’e geldim. Sancılı bir şekilde ayrıldım ama Avni Aker’e dönüşüm muhteşem olacak. Trabzonspor’la bağlarım koptuktan sonra ilk kez rakip olarak orada yer alacağım” dedi.

‘1 puan bizi mutlu etmez’

26 yaşındaki forvet Trabzon’da sahaya çıkacağı için heyecanlı olduğunu belirtip, “Keşke taraftarımız da orada olsaydı. Beraberlik değil, kesinlikle 3 puan için Trabzon deplasmanına gidiyoruz. Eskişehirspor’un bir an önce ligin dibinden çıkması gerekiyor. Bunu biz başaracağız. Kendimize inanıyoruz. Eski takımıma karşı Eskişehirspor formasının hakkını vererek sahada elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

‘Samet hocayla başlasaydık...’

Samet Aybaba sonrasındaki dönemi sorduğumuz Emre, “Tecrübeli bir hoca ve hemen fark yarattı. Psikolojik destek sağladı. Zaten buna ihtiyacımız vardı. Konya maçını da aslında kazanmalıydık. Ama hakem hataları oldu. Zaten yediğimiz son 4 golün 3’ü ofsayt. Herkesin biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Skibbe ve İsmail Kartal da çok önemli teknik direktörlerdi, bu tartışılmaz. Fakat Eskişehirspor’un kadrosuna uygun isim sanırım Samet hocaydı. Samet hocayla sezona başlasak belki daha farklı konumda olurduk” itirafında bulundu.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri