domuz eti yemedim diyebilirmisiniz_?

---> domuz eti yemedim diyebilirmisiniz_?

ben yemedm=)dısarda tavuk etınden baska bişi ymem.ewdede babam her ayda bi koyun kestırıo onun etını yıyoz.:D

Kesinlikle ''yemedim'' diyebilirm ;) ayrıca pişkin pişkin yedim diyenlerede yazıklar olsun demekten başka bişey gelmiyor elimden...

:)

Yemedım Yememde .

yemedim yemem de Allah boşuna haram kılmamıs bazı şeyleri ..
bilerek yiyenlere de yazıklar olsun ve afiyet olsun demekten kendimi alamıyorum ..

yabancı ülkede yanlışlıkla yedim galiba ama türkiye de bile yemiş olabiliriz, at eti yemişiz, domuz eti bile yemiş olabiliriz.

Bilmeyerek Yemisim. Bilerek Hayata Yemem

Bilmedigim Yerden Et Türü Hic Yemem Ne Eti Oldugu Beli Olmuo

Yemiş olabilirim.

Yediğim her et güzeldi, artık at mı eşek mi fare, kedi, köpek mi yedik bilemem...

Ben ve ailem yemedik.çünkü biz işlenmiş et ürünleri almıyoruz.Keşke bütün gıdalarımızda bu iplikler pazara çıkarılsa.Mesela yoğurt diye aldıklarımız aslında kemik jelatini.Ama hangi kemiğin.Paket süt diye aldıklarımızın adı süt. Yetkili kurumlar seyyar kovalamaktan esas görevlerini yapmaya fırsat bulamıyorlar.Hepsine,bütün sorumlulara saygılarımızla.

Ben ve ailem yemedik.çünkü biz işlenmiş et ürünleri almıyoruz.Keşke bütün gıdalarımızda bu iplikler pazara çıkarılsa.Mesela yoğurt diye aldıklarımız aslında kemik jelatini.Ama hangi kemiğin.Paket süt diye aldıklarımızın adı süt. Yetkili kurumlar seyyar kovalamaktan esas görevlerini yapmaya fırsat bulamıyorlar.Hepsine,bütün sorumlulara saygılarımızla.

Kesinlikle bizim ülkemizde denetleme kurumları çalışmıyor gıdaların içinde akla hayale gelmiyecek maddeler var herşeyi dikkat ederek almaya çalışıyoruz ama katkısız ürün parmakla sayılacak kadar...

Tüketiciler olarak tepkilerimiz çok az acıkçası sesimiz çok çıkmıyor

Kesinlikle bizim ülkemizde denetleme kurumları çalışmıyor gıdaların içinde akla hayale gelmiyecek maddeler var herşeyi dikkat ederek almaya çalışıyoruz ama katkısız ürün parmakla sayılacak kadar...

Tüketiciler olarak tepkilerimiz çok az acıkçası sesimiz çok çıkmıyor

Evet leylmira.Çıksa ne olacak.vijdan mı ?,yoksa paramı?, diye bir insana sorduğunda,hiç düşünmeden paraya atlıyorsa,benim insanım, müslüman bir ülke olarak ne kadar iftahar etsek az gelir. Çözümü çok basittir ama bizde çözümün anahtarları denize atılmıştır. bir buz dolabı dünya elektirik harcar.sadece bir kaç tornavida hareketi ile sarfiyat %70düşüyor. bütün sularımız boşa gidiyor.Bu sulara bakanlar varmı bilemem. Aydınlatma ise led kullanılsa%80 tasaruf olacak. Her evde,her işyerinde.Ama nerede ilgililer?. Nerde büyük,büyük insanlar ? . ( boşa giden miktarın rakamsal boyutu o kadar büyük ki,hayal bile edemezsiniz.) Eminim boşa giden bizim canımıza,suyumuza bakmakla meşgullerdir.Saygılar.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri