DöK_iÇiNi_RaHaTlA :)

askım bende senı cok sevıyorum ;) ya bugun ıcımde bı ,sıkıntı var ama ne oldugunu bılemıorum ya offf hastayımda zaten ölcemmi nolcak ya:( bılmıom valla tek bıldıgım sey var oda eylulu cok sevdıgım:Dohh doktum ıcımı:p

delı oluyorum gereksız msj atanlara alakasız konu ıcınde sohbet edenleree alayınmı banlamak ıstıyorum ama kendımı tutuyorum defalarca uyarmaktan bıktımmmmmmmmmm
offo fffff

delı oluyorum gereksız msj atanlara alakasız konu ıcınde sohbet edenleree alayınmı banlamak ıstıyorum ama kendımı tutuyorum defalarca uyarmaktan bıktımmmmmmmmmm
offo fffff

muhahahha özkan çok feci iç dökmüş gördüm ben seni :hihi:
rahatlamış resmen adam :p

ablam yarın gidio be gidio napçam çok üzülüorum ohh be dünya varmış rahatladım :):eek:

biri tutulunca konusunda msj çoğalınca onu çekemeyip bahaneler uydurup konu kitleyen kıskanç adminleri hiç sewmiyorum yha bi insan neden fesat olur doğa kanunumu bu

çok pis rahatladım ben yha !!!!

:2: :2: :2:

annemin en sevdiği trikosuna çamaşır suyunu ben damlattım yanlışlıkla oldu bu içime dert oldu anneme söleyemedim çok üzülüo off napçam :42:

la şu frko gelsede girsem ..... adamı hayla download linki vercek .... linkine ne gerke vardı pelerinli yapmaya :S

---> DöK_iÇiNi_RaHaTlA :)

Tam dört yıldır hiç bir gün aklımdan çıkmayan ve her seferinde bana acı veren tek insansın. Ama artık ne senle olabilirim, ne de sensiz. Bu dünyaya sıkıştırdın beni.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri