DöK_iÇiNi_RaHaTlA :)

__€yLüL__

Bayan Üye
SELAMIN HELLO FORUMLU ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİS...
Öyle bi konu aççmak istedimm ki en sıkıntılı anınızda en mutlu zamanlarınızda veya içten içe sizi kemiren dertlerinizin olduğu vakitlerde içimizi dökebileceğimiz bi konu olsun istedim açtım da :)
arkadaşlar biz bir aileyiz değilmi iyi yönüyle kötü yönüyle birbirimizi tanıyoruz seviyoruz dürüstüz tam bi aile :) o zaman neden dertlerimizi sevinçlerimizi de paylaşmıoruz hadi paylaşalım herşeyimizi yazalım anlatalım ....

DöK İçİnİ rAhAtLa !!!!!!!

:1: :1: :1:

beni bunlar aşıo ben formda yazmak isterdim ama bilion kondüsyonum yetmioya arkadaşlar yanlış anlamyın allah muhafaza annem olurda yanlışlıkla okur tüm acı gerçekleri öğrenir ondan yane neyse ben sana anlatıom kansım ime gel:)
o eski günlerdeki gibi:D:D ama çalışıım oda olcak kondüsyon yani sende konu açrsın zate sendede eksik çalış kondüsyonu konu açmak kolay ok:p:p:p

kanka valla okumaz kız sen anlat kızım dök içini rahatla uyus :) nolcakki yhani sana sanki bişi anlat dios içime dert oldu kısım gecenin 11 de evden kaçışımıs hele sonrasına hiç girmiorum yahu neydi o öle varya makaraydı haaaaa o sokak bizim bu sokak müzeyyenin :p kızım hareka bişiydiiii yhaaaaaaa :D:D

DanGer Sen AnLAtma Bısı : ( Forum Coker SonRa:D

AnLatamam Kı Msn De KıM KıMLerLe Konusuo Ne SekıLDe: :):):)(

:D

ya off diom sana off ne formmuş yazıom gönderemiom neyse bida söliim sokakları geçtim ben ama odun ufuk araba tepeler allah hidayet werdi sonunda oldu işte neyse salık olsun:p:p:p
anneme gurban olıım off babamda saolsun tabii odun gibi insanız yaww ok anladın sen onu kanımca:D:D:D

ya off diom sana off ne formmuş yazıom gönderemiom neyse bida söliim sokakları geçtim ben ama odun ufuk araba tepeler allah hidayet werdi sonunda oldu işte neyse salık olsun:p:p:p
anneme gurban olıım off babamda saolsun tabii odun gibi insanız yaww ok anladın sen onu kanımca:D:D:D

kızım koptum diorum sadcee anlamammı ben onu hele araba ufuk tepe ve odun kısmınını manyak deli yha güldüm hihi :D:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri