doğulu öğrenci

€sRa

Bayan Üye
Yeni mezun öğretmen,doğunun bir köyüne cıkan tayinin ardından oraya yerleşip,hergün okula gidip gelirmiş...Öğrencilerden veli adında bir cocuk birgün okula eliyüzü mor birhalde gelmiş,onun durumunu merak eden ğretmen

_Cocugum sana ne oldu diye sormus..

Veli bir göz odada 9 kardes ve anne babasıyla yaşarmış..anlatmıs

_Vallaha bende bişey anlamamışem hocam baba dövdi demiş..

Öğretmen

_anlat cocougum niye dövdü baban demiş

Cocuk

_Aksam oldi,herke yatti,baba sordi ayse uyudimi ses yok!Hasan uyudimi ses yok!ali uyudumi ses yok!sıra bana gelmiştir..Veli uyudimi!uyumadi!baba dövdi!

Öğretmen durumu anlamıstır ve veliye

_Baban birdaha sorarsa sende ses verme uyumasanda konusma demiş

cocuk tamam demiş ama ertesi gün yine aliyüzü mor gelmiş..öğretmen yine sormus bu kez veli

_Vallaha bukez sesimi cıkarmadım ama baba dövdi..aksam oldi baba sordi,ayse uyudumi!ses yok!Hasan uyudumi!ses yok!ali uyudumi ses yok!Aha tam osıra bana sordi!Veli uyudumi ses yok! Sonra aney dedi ben bilezik isterem.Baba dedi olur.Bende kalktım bende bisiklet istirem baba dövdi!

öğretmen bu sefer Veliye iyice sıkı sıkı tembih etmiş
_oglum annenle baban ne derse susasacaksın birdaha konusma demiş

cocuk tamam demiş ama ertesi gün daha feci birsekilde okula gelince öğretmen saskınlıklar icinde cocugu bir odaya cekmiş

_Oğlum sen yine dediğimi yapmadın diymi ne bu halin
Veli boynunu bükmüş

_Vallahada billahada ben dediğini yapıyorum hocam demiş..aksam oldi baba sordi ayse uyudumu sesyok!hasan uyudumi ses yok!ali uyudumı ses yok!bana sıra gelmiştir Veli uyudumi ses yoktir!baba dedi geliyem aney dedi gel!Bende kalktım ula nereye gidiysiniz aha bende geliyem! baba dövdi!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri