Doğu Bosphorus - Eyvah

LoKuMuM<3

Bayan Üye
KES SÖZÜMÜ BUGÜN NEFESİMİ TUT BOYALI DUVARLAR KİR TUTMAZ YOR BEDENİMİ NEFSİMİ TUT SIRTIMDAKİ TER KOLAY BOŞALMAZ EYVAH EYVAH DEDİM KENDİMİ KENDİM REZİL ETTİM EYVAH EYVAH YİNE YÜZÜMÜN NURUNA HADİ EYVALLAH

ben denizle dostum eksik olmasın bu fırtınam ve ben denizle dostum eksik olmasın bu girdap ben yalanla küstüm sevinmesin bu doğrular aram bozuk yazımla sohbaharda güneşi dikkat ihtiyaç bu gereksinimlerimde yoluma diktiği beyaz bu bayrak istifa yolunda hakkım cebimde kaçtı al onuda saymadım yetermi bilmem yalnızım yolumda eşlik eden olurmu bilmem sorguya çekildim idamım verildi ip boyunda oyunda sahte rol verildi oynamam bu kalp benim atar yavaşça dur şeytanım bu duy senin fişin çekildi iflas ettim boşver düşünme vur içimden öyle geldi çünkü karamsarım biraz zamana bak 4'e 5 kala yarın bu ay var kasvada gönlüm canım çıkarken çektim ah sonum neydi kimbilir sonum belirsiz eyvah

KES SÖZÜMÜ BUGÜN NEFESİMİ TUT BOYALI DUVARLAR KİR TUTMAZ YOR BEDENİMİ NEFSİMİ TUT SIRTIMDAKİ TER KOLAY BOŞALMAZ EYVAH EYVAH DEDİM KENDİMİ KENDİM REZİL ETTİM EYVAH EYVAH YİNE YÜZÜMÜN NURUNA HADİ EYVALLAH

sinirim az yatışsın az bekle az zaman geçsin eski soytarı mı kaldı bir bir ezdim ben yendim ailemi dostumu sevgimi yok ettim bugün fark ettim oyunmuş kaybettim bi bokluk var bende ne ne dirki çözemedim üstümde peşimde dönüyo bişeyler hissettim kendim alabilirim hırsımı kendi kendimden hepsi benim için uğraş içinde bir yerdeler nerden estin rüyanda kç leş serdin kaç gün kaç ay seneler verdim de öyle geldim dilimin esiri biriyim adam akıllı birimiyim içince sorarım içim nasıl anlat için içiğinin kapanalımmı iyice açılalımmı aleme dumanı donatalımmı sinene kadar aslılalımmı böyle bile yeterim ölüme bile giderim en önde içimi duvara karaladım gitmeden az önce

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri