Dilayda Gecmis Olsun !

-oZKan-

Ceo
Admin
Merhaba ArkadasLar Aldıgım Bır habereGöre Sitemızın Dilayda Nickli bayan Üyesi Agır bır rahatSızlıktan doLayı hastahanede Yatıyormus ..

bu Olaya Tum duslerforum.com Yonetımı ve Aılesı oLarak cok uzuldugumuzu belırtmek Isterım .. umuyorumkı kendısı bu yazıları okuyucaktır .. Kendısıne tum duslerforum.com adına

saglık şifa ve gecmiş olsun dıleklerımı ıletmek ıstedım ..

Gecmiş Olsun Dılayda Kardesım Senı Sevıyorum BıanonCe iyi Ol aramıza Dön ....

saygılarımla duslerforum admini ozkan ..

aşkım seni seviyorum burdaki arkadaşlarda seni özlediler umarım ki çabuk iğleşirsin kalkıp gelirsin bi yan önce

SENİ SEVİYORUM

COK BUYUK GECMIS OLSUN UMARIM BI AN ONCE ESKI SAGLIGINA KAVUSURSUN VE ARAMIZA DONERSIN UNUTMAKI BUTUN DUSLERFORUM AILESININ DUALARI HICBIRZAMAN EKSIK OLMICAK BUNU UNUTMA SENI SEVIYORUZ INSALLAH TEZ GUNDE IYILESIRSIN DUALARIMIZ SENINLE

GEçmiş Olsun Dilayda Şimdi Duydum Çoq Üzüldüm İnş Çabuk İğleirsin Dualarımız Seninle :( GEçmiş Olsun :(

arkadaşlar sağolun şuanda sevgilisi olarak ben onun yanındayım ve gösterdim çok duygulandı hepiniz çok iyisiniz çok sağolun biraz da olsa moreli iyi oldu

bu akşam saat 20:00 da amelşiyat haneye alcaklar ufak çağlı bi timör tespit etmişler doktorlar başka bişeyde demiyorlar ona bişeyolursa zaten hastaneyi yıkarım orda :(

çokendileşenicek bişey yoqmuş diyorlar

kardesım endıselencek bırsey yoksa sıkma canının emınolkı eskı saglıgına kavusacaktır sen onun yanında ol ona en buyuk moral olur o

slm arkadaşlar ben crazycloud yani oğuz dilayda şuanda ameliyattan çıktı ve çok iyi kendisi çok selamı var duslerforum ailesine şuanda kendisi uyuyor
şimdi siz diyorsunuzdur nerden yazıyor bu oğuz diye onu çok sevdiyimizi göre bilmesi için laptob yanına götürdüm ve ona gösterdim burdaki yazıları çok iyi kendisi çok mutluyum
ölecem mutluluktan

ben dilaydadan ayrıldım bu konuyu siler veya kilitlerseniz sevinirim

saygılarımla.......

geçmiş olsun dilayda.sn dilaydadan ayrılmış olabilrsin ama hala o bu sitenin üyesi we ark ona burdn gçmiş olsn dioruz sn onla çıkıon die bu bölüm açılmadı cnm ok ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri