DF Kizlari Ask Acisi Cekiyor

---> DF Kizlari Ask Acisi Cekiyor

Tesekkürler bende yer aldigim icin :))
bol bol gülelim insallah :))
vallah en cok selenanin aglayisina icim gitti :D
bide su melek ablanin etiketlendigi resimdeki kiz kim?
en son selananin bir filminde denk gelmistim merak ettm biliyormusun sen ismini ?:D

Aşk acısı çekmediğim, bu konudan bile belli oluyor xD

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Siz ağlamayın ama :/

hayaL'in dizlerinde derman kalmamış oracığa çökmüş perişan olmuş...
leylmira da sanki timsah göz yaşlari döküyor,zorla ağlamaya çalışıyor şimdi zorlama ile bişicik yapmam içimden geldiği icin yaparim der ))

Ayh dayanamam kıyamam biricik sisterim [MENTION=157575]She`[/MENTION]yi kim yerlere yatırdıysa erkekse çıksın karşıma )

LIYA oy canım benim inanamamiş terk edildigine elllerini başına mi gogsume ni dizlerine mi nereye koyucak yer bulamıyor...Bence seni o hale sokan adamin gözünün üstüne koy orada da güzel durur elin P

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]'e günah ya nasil süzülüyor yanağından göz yaşlari yokmu orada bi çarşaf felan yesil mendil felanda kesmez simdi seni..

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] hanım hayrola siz napiyorsunuz )) Akan Rimelinizimi siliyorsunuz goz yaşınızımı P

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] aşk acısı başka bişi kuzucum böyle yalandan ağlatır adamı xD

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] gözyaşlarımada mı inanmıyorsun hıhh şurda ağlıyoruz sen geç dalganı :)

Bu kızı da pek severim tam denk gelmiş. :) Teşekkürler canım ama çok şükür öyle bir durumum yok. :)

hayaL'in dizlerinde derman kalmamış oracığa çökmüş perişan olmuş...
leylmira da sanki timsah göz yaşlari döküyor,zorla ağlamaya çalışıyor şimdi zorlama ile bişicik yapmam içimden geldiği icin yaparim der ))

Ayh dayanamam kıyamam biricik sisterim [MENTION=157575]She`[/MENTION]yi kim yerlere yatırdıysa erkekse çıksın karşıma )

LIYA oy canım benim inanamamiş terk edildigine elllerini başına mi gogsume ni dizlerine mi nereye koyucak yer bulamıyor...Bence seni o hale sokan adamin gözünün üstüne koy orada da güzel durur elin P

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]'e günah ya nasil süzülüyor yanağından göz yaşlari yokmu orada bi çarşaf felan yesil mendil felanda kesmez simdi seni..

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] hanım hayrola siz napiyorsunuz )) Akan Rimelinizimi siliyorsunuz goz yaşınızımı P

Ben zaten hep oyle aglarim :) sabah kalktigimda bakarim gozlerim davul gibi Olmus :) bi rahat aglayamiyorum anlayacagin :) gece aglayayim diyorum sabaha gozlerim ele veriyor :) yani ben agladigimdada gercektrnde bir carsaf lazim yani :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri