devam etmeli.....

lili

Bayan Üye
Duraktayım…hem de değilim…sigara yakıyorum ama otobüsün gelmesi içinde dua ediyorum..yani sigaramı söndürmek için..insan isteyerek yaktığı şeyi yine isteyerek söndürmek ister mi? Bilmem.istiyorum…

Nihayet otobüs geliyor ama sigaramı zaten söndürmüştüm..her zamanki gibi gecikmeli yaşıyor hayatı bedenim..neyse önemi yok..biniyorum..sıcak!

-bu arada telefon çalıyor..ne yazdığımı ve nerde olduğumu unuttum..ne diye çalıyor gereksiz şey anlamam-

Otobüsteyim…oturduğum yere sığmıyorum..taşıyor organlarım..halbuki iki senedir gayet rahat sığıyordum bu yere..

Ne oldu da şimdi pencereye göz diktim bilmiyorum....yok oradan da çıkamam..vazgeçiyorum…

Ne kadar da uzadı yol,ayaklarıma bakıyorum…adımlarımın tadı yok ve fikrimin gücü..yürümekten de vazgeçiyorum..

Başlıyorum iç telkine..az kaldı falan diyorum herhalde,şu an tam hatırlayamadım…

Bir ara gözlerimi kapıyorum…bir ara değil,uzunca bir süre açınca anlıyorum..inmeliyim…

İniyorum,yürümeye halim yok,yürüdükçe kararıyor insanların bakışları..tatsızlığımdan..

Eve atıyorum kendimi,bir şeyler yapmalıyım…nescafe için su,sigara için küllük..

Rahatlıyorum sanırım,ama ilaç kokmalıyım böyle olmayacak yoksa…başımda duman,başımda karaltı,başımda sessizlik….yoruyor,çok yoruluyorum…gürültü olsun diye bir şeyler açıyorum ve tüm ışıkları yakıyorum..korkar mı oldum karanlıktan?

Bilmiyorum!

Bu ara hayat bir ‘’off’’ kadar sıkıcı ve bir ‘’ahh’’ kadar yakıcı…var olan gücümü yitirmemek için kımıldamıyorum bir yere..ne sana bir adım geliyorum,ne de senden bir adım gidiyorum..dur diyorum kendime..olduğun yerde….

Mantıklı geliyor…hayret! Bayadır almıyordum bu kelimeyi ağzıma,kulağıma,elime…

Her yanım yoksundu içerdiği anlamdan…

---> devam etmeli.....

Hoşça kalamadım…özledim,güneşin ardından hemen uyanamayışını..
Hoşça kalamadım..gözlerin kanadı avucumda…ve kirpiklerin battı dudaklarıma..
Hoşça kalamadım..kalamayacaktımda..
Yalanlar,oyunlar,kanmalar,kanamalar…!
Biz küçük bir kızın düşüydük..
Bir deniz arıyorduk,düşü gördük ve atladık..
Belki her şey hayaldi…
Ama sevgimiz gerçekti,gerçeğin üstünde..
Sensizlikte yapabilceğim tek şeyi yapacağım bundan sonraki vakitlerde..
İstediğimi!!!
Resimler serilecek kimi zaman önüme,
kimi zaman bir sayfadaki kelimelerde boğulacağım,senin eline ait harflerle yazılan..
bedenimdeki izlerine bakacağım bazende…
birilerine kanmaya çalışacağım,
hemen ardından yankılanacak sesin kulağımda!
‘’olma başkasının’’
Hiç çabalamayacağım kandırılmak için..
Hayalinde kalacağım..
çok ağlayıp,çok güleceğim..
bir kız çocuğunda gözlerini görüp,keşkelerin intiharına sürükleneceğim..
ve yüzüm kızarıcak öperken babamı…
hem suçlu hissedip kendimi,hem kendimle gurur duyacağım..
yani anlayacağın..
hoşça kalamayacağım…
ve şuan 11. ayın soğuğunda,bir hoşçakal sıcaklığıyla..
dayıyorum alnımı dudaklarına!!!!!!!!

27 şubat 2009….

20:16

28 şubata ithafen……

---> devam etmeli.....

Dünde aynıydım..bugünde..
ve yarında aynı olacağım..
herkes farklılaşma çabası içinde olsa da,
ben hep aynı kalacağım..
gerçek sevgiyi aradığım o nemli yerde..
ve hep aynı bakacak gözlerim..
Siyahımsı..derin...
Ben hep aynı olacağım..hep olmayan senin içinde..
Hep bekleyen..hep ağlayan..
hep ben...
hep ben..

---> devam etmeli.....

lmht6.jpg

etimi tırnaklarcasına acılar yaşıyorum..
unutmak kavramıyla bocalamıcam hiç bizaman!
yapamayacağım işlere burnumu sokmam bilirsin..
elimi bile sürmeyeceğim seni ve unutmayı barındıran cümlelere..
ha birde kokuna,
gözyaşlarımla karışınca iyice keskinleşir oldu dayanamıyorum duymaya...
yaz bana arada!
arasınlar mektubunuz var desinler,şaşırt yüreğimi..
yaz ama fazla yaralama!
yaşayamadıklarımızdan bahsetme sakın!
ahlarımı uyandırma!
yaşadıklarımızı anlat!
o anki duygularını,birde şimdiki seni..
anlatma istemem...
yüreğinin sahipliğini kime verdiğini!!!
ayscns

---> devam etmeli.....

En saf olmaya çalışanların eleğinde gördüm ben en katılaşmış katıkları.Çok birbirine yakın değil aralılar yeterince...ve gereği kadar sağlam.Bir bakıyorsun açılı vermiş bağlar ve dökülü vermiş bütün kimyasallar ...Şekil değiştirmiş aşklar...

Tadı yapay olsada yemeğin yapay ağızlar tarafından yenildiği için,yapay düşünceleri evet demeye itmiş olmalı onları!!! "o" itince onlarda düşmüş uçurumdan aşşağı - failide meçhul

Nekadar güzel değilmi - [evet de]

-EVET

-inanıyorum sana - -bende

---> devam etmeli.....

Tadı yapay olsada yemeğin yapay ağızlar tarafından yenildiği için,yapay düşünceleri evet demeye itmiş olmalı onları!!! "o" itince onlarda düşmüş uçurumdan aşşağı - failide meçhul

çok güzel yazmışsın Lili, her biri ayrı güzel cümlelerin umarım devam edersin ben yazmaya korkup bıraktım çünkü...

---> devam etmeli.....

Kes kopyala yapıstır hapşır cok yasa kenan paşa basıma bir darbe daha ben gitmeden harbe vaybe siyasi görüş astigmat din o da ne siyasi görüs moda faka şaka yaptım devirim gerek engerek cıngıraklı yılan yalan ya inanmıyorum sanmıyorum böyle seylere kanmıyorum papuc bırakmıyorum konversim var ama giymiyorum en iyi bunu yapıyorum destekli sacmalıyorum şaçlarımı biriktiriyorum yorum farkı ayrı dünyalar aynı rüyalar iyi uykular sistem omoyla kirleniyorum arielle yumusatıyorum nasırlarımı satırlarımı kasaptan domates istenmezmiş kim demiş yemiş incinir bende büyüyünce olucam enciniyır küçük küçük cheler babanemden kalma chengelli igneler sayfalarda unutlmus ataclar kaçaklar şaçaklar kıllı bacaklar ağda ister kllı beyinler zor beğenirler eğlenirler elbet küvet düet silüet bu arada artık faşişstim anti tezimdeyim kuran okuyorum eksikleri düzeltiyorum sentez canlısındır bilirim pestenkerani işler bunlar yeni ögrendim ırazi görüşlerim bunuda hava atıyorum sönük yıldızlar pompalıyorum hoplıyorum zıplıyorum dosyalar var onları zipliyorum derken daha neler iste dünya kerhanesinde tepesinde kuş öter nirvanadan atlar intihar eder iftihar eder sonra yasasın ego lego megolo idea büyük yunanistan hadi lan biz onları döveriz överiz söveriz esrarengiz tabi yaba dubi ilk insan nisan da dogdu diyorlar mahallenin kızları yazları ergenekon kazıları ergenlik akneleri siyah noktalar yüz karası sara krizi ekonomik bunalım bunuda alaım webwri haklı cıkaralım marx kalsın üstü kalsın midem bunaldı kafam bulandı agzım sulandı hepsi yalandı devamı sonsuz pi sayısı bana faydası olmayan klisenin papaznı demiş niçe tanrı öldü..​

korkmadan yazmak ;):2:

---> devam etmeli.....

ne olurdu,ne kaybederdi bu kahpe dünya seni biraz daha bana çizseydi
biraz daha ben olsaydın,biraz daha sen kalsaydım...
yeryüzü sayısız haksızlığa şahit eder her gün her dakika,
bize de müsade etseydi ne kaybederdi ki?
bir kere de kazanmadan verseydi ne olurdu?
geçmiş zaman kullandırmasaydı!
sabah uyanınca hem şüphelenip,üzülüp..
hem bana kızsaydın ''neden uyumuyorsun'' diye...
hadi biri çıkıp söylesin bizim ona gerçeklik katacağımızı,
onun bile şahit olmadığı gerçeklik bırakacağımızı..
yok bee...kimse yok mu hakikaten?
o halde ben niye konuşuyorum ki kendimle!

---> devam etmeli.....

ne olurdu,ne kaybederdi bu kahpe dünya seni biraz daha bana çizseydi
biraz daha ben olsaydın,biraz daha sen kalsaydım...
yeryüzü sayısız haksızlığa şahit eder her gün her dakika,
bize de müsade etseydi ne kaybederdi ki?
bir kere de kazanmadan verseydi ne olurdu?
geçmiş zaman kullandırmasaydı!
sabah uyanınca hem şüphelenip,üzülüp..
hem bana kızsaydın ''neden uyumuyorsun'' diye...
hadi biri çıkıp söylesin bizim ona gerçeklik katacağımızı,
onun bile şahit olmadığı gerçeklik bırakacağımızı..
yok bee...kimse yok mu hakikaten?
o halde ben niye konuşuyorum ki kendimle!

Hepsi çok Güzeldi ama üstte ki daha da bi güzel..Yüreğine sağlık Cansu Hikaye tadında şiirleri çok seviyorum :)

Rep veriyim bari :p

Son düzenleme:
---> devam etmeli.....

teşekkürler doğu :) bende dörtlüklerden ziyade bu tür seviyorum ...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri