Dev Fıkra Arşivi, Fıkralar Komık Fıkralar Geyık Fıkralar Arşiv

---> Dev Fıkra Arşivi, Fıkralar Komık Fıkralar Geyık Fıkralar Arşiv

Yüzme Hocası kızgın bir şekilde genç adama yaklaştı :
-Derhal çıkıp gidin buradan.Suya çiş yaptığınızı gördüm!
-Ama bu işi ilk ya da tek yapan ben değilim herhalde?
-Haklı olabilirsin ama ötekiler hiç değilse suyun içinde yapıyorlar. Sizin gibi tramplen tahtasının üzerinde değil!

bir gün öğretmen aliyi tahtaya kaldırmış.ali bir tane cümle yaz bakalım demiş.ali cümle yazmayı bilmiyormuş.öğretmeni eve gidince 4 cümleyazıp yarın bana okuyacaksın demiş.
ali babasına gitmişbabası maç seyrediyormuş.babacıgım bana cümle söylermisin demiş.maçta karşı takım gol atınca babası vay eşoleşek vay demiş.ali cümleyi yazmış.anesine gitmiş annesi sana yağ arıyormuşsana sana demiş.ablasına gitmiş ablası sevgilisiyle telefonda konuşuyormus.bugün gelemem şekerim randevum var demiş.abisine gitmiş abisi volkmen dinliyormuş.volkmenin pili bitmiş.abisi pili bitti pili bitti demiş.ali bu cümlelerin hepsini yazmış.yarın olmuş.öğretmene gitmiş.vay eşoleşek vay demiş öğretmeni bana mı dedin demiş sana sana demiş yürü müdüre gidiyoruz demiş öğretmeni.bugün gelemem şekerim randevum var demişali.müdüre giderken öğretmen kapının eşiğine takılmış.pili bitti pili bitti demiş ali

Bİr ÖĞrencİnİn Karnesİnİn Hepsİ 5 Tİr.
Yanliz ÖĞretmenİ Karnenİn Altina Bİr Not Yazar.
"kizinizin Derslerİ Çok İyİ Ama Derste Çok KonuŞuyor.benİm ÇÖzÜmlerİm War İstersenİz Bİr GÜn PaylaŞalim"
Babasi Altina Not Yazar.
"Çok İyİ Olur EĞer İŞe Yararsa Bende Annesİne UygalayacaĞim
"

Matematik öğretmeni ilkokul çocuklarına sormuş:
-Ağaçta 5 kuş var.Birini vurdum kaç kaldı.
Ahmet hemen:
-Hiç kalmaz.Çünkü sesten hepsi uçar demiş.
Öğretmeni bunun üzerine:
-Olmaz öyle şey diye cevap vermiş.
-Burası matematik dersi.5 taneden biri vurulursa 4 tane kalır.Ama düşünüş biçimini beğendim.
Ahmet fena halde hırslanmış:
-Bende birşey sorabilirmiyim öğretmenim demiş.
Sor bakalım.
-3 kadın dondurma yiyor biri ısırarak biri yalayarak biri emerek yiyiyor.Bunlardan hangisi evli.
Öğretmen kızarıp bozarmış.Sonunda:
-Bilemem demiş.
-Emen mi?
Ahmet cevabı yapıştırmış:
-Yoo parmağında alyansı olan. Ama düşünüş biçiminizi beğenmedim.

Bir albay, bir er, bir yasli kadin ve bir de genc kiz trende ayni kompartmanda yolculuk etmektedir. Tren bir tunele girip kompartman karardigi zaman, MUCUK bir öpücük sesi ve ardindan SIIRRRRAAAK ! diye bir tokat sesi duyulur. Tünelden ciktıktan sonra yasli kadin "Aferin genc kiza Nasil yapistirdi tokadi" diye düsünmekte ve kafasini sallamaktadir.
Genc kiz da "Zevksiz herif bu morukta ne buldu ki , bi de öpmeye kalkti ama kadin da iyi yapistirdi " diye dusunmektedir.
Albay ise "Ulan bizim esoglusu er, kizi öptü. Tokadi biz yedik" diye yanarken er de icinden soyle düsünmektedir:
"Hehe. Aferin lan bana. elimi öpüp nasil yapistirdim tokadi albaya...

cocuk babaya karneyi gosterır baba icinden allah allah donem ne kada cabuk biiti der baba karneyi ister
cocok verir ve baba beden egtiimi ve resim der sinden baska hepsinin zayıf oldugunu gorur ve derki:bilgisayar dedin aldık gitar kursu dedin gonderdık sevgili icin harcadıgın cicek paralarının sınırı yok simdi bu ne rezillik der cocuk derki:baba bubenim karrnem degil senin kitaplarının arasından cıkt (senin eski karnen babacıgım) der baba cok utanırrrrrrr

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri