Depresyonda mıyım anlamadım ki

kurskizi

Bayan Üye
Mutlu muyum bilmiyorum ki. İçim buz. Yaşamak mıdır bilinmez yaşımın aksine büyüğüm. Çevremdekilerin hep olgun biri olduğumu söylediler, içime sığamadım ben dışımdan da büyüdüm. Gezmedim, tozmadım yaşamadım hayatımı elimden ne geliyorsa artık. Elimde bir bebek ona da hasar vermişim. Düzgün bir yeri kalmamış hızımı alamamışım düzeltmeye kalkmışmışım sanki hata yaptığımı bilmiyormuş gibi.
Sanırım 4-5 yaşındayım ilk hayır cevabımı annemden aldığımda, kırılmışım farkında değilim. Hayır hayır ciddi biri değilim fazlasıyla yorgun olan bünyem için bu fazla geliyor yalnızca. Hadi derler ya geçmişte yaşayanın geleceği olmaz diye kaldım geçmişte yaşayamıyorum ilerleyemiyorum. İçimde bağırıyorum yıkık dökük bir kızdan ne çıkabilir ki? Özgüvenini kaybettim unuttum kendimi bir yerlerde nerde kaldığımı bilmeden. Sustuklarım aşamayacağım bir yere geldiler aşamıyorum onları yardım et bana. Güzel hayallerim var benim gerçekten var olan aklımın karışıklığının neden olduğu bu düşünce benden uzaklaştırıyor. Sahi nasıldır ' mükemmel' bir insan olmak? Merak ediyorum. Platonik aşk vardır en kalıplaşmış söz grubudur platoniğin. Hayır platonik hayat da vardır! Sadece sen buyursun hayat büyümez. Çocuk gibidir adeta şirin sevimli ama bir o kadar hırçın.
Edebi konuşmak istemem. Amacımda bu değil zaten özgünlük her şeydir özgün kalın &#128519

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri