DeNiz gezmiş

Bence o kadar emin olma. Türkiye'nin suan yarısı yabancılara satıldı zaten. Bi kaç sene sonra ne kadar kendi ülkemizde bagımsız bir türk olarak yasayabilceiz çok merak ediorum...

bence haksız yere idam edildiler..!
düşüncelerine saygı göstermediler.!ve bu hiç bir zaman türkiye cumhuriyeti toprakları içeresinde gösterilmedi..!ve bu sonsuza kadar devam edecek gibi gözüküyo..!savundukları fikirler millete zarar verddigini düşünerek bazı kişilerin kararıyla asılmaları ön görüldü neden?her zmn üst makamda oturun ********lerin dedikleri bu türkiyede geçerli oldugu içinn:)daha fala konuşmiyim bazı sitelerde banlanma sebebim olmuştur..!:D

Onlar qörüşleri yüzünden asıldı we hiç kmsede sesni çıkarmadı ite burası türkiye hala daha geri kalmış insanlarla mücadele etmeye çalışıyoruz..Ama unutmasınlarki daha nice denizler war bu memlekete..

buğra alem adamsın vallahi :D

görüşleri yüzünden asıldılar diyorsun...ve başkaldırıyorsun...çünkü senin düşüncenle bahsedilen kişilerin düşünceleri aynı....

sakal bıyık olayında ve türban konularında gördüğüm kadarıyla bunların kamuda olmasına karşısın......ya da bunlara karşısın vesaire..... eeee nooolduuu hanii???? hani özgür düşünce.....hani görüş özgürlüğü?????? hani bizim görüşümüz.....eminim biz görüşlerimiz yüzünden asılsak çıtınız çıkmazdı değil mi? ;)

Türkiye’nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim. Ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı da ölümden korkmuyoruz. Onu ancak işbirlikçiler düşünsün. Ve ancak onlar kendi canının telaşına düşsün. Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye’nin bağımsızlığına armğan etmekten onur duyuyorum. Bu bağımsızlık düşüncesini mezara kadar götüreceğiz.
Sayın Savcı,
1. Amerikan emperyalizmi gayrî millîdir.
2. Ona ortaklık edenler ulusumuza ihanet etmişlerdir.
3. Emperyalizme karşı mücadele suç değildir, silahlı mücadele ise Anayasayı ihlâl değildir.
4. Gayrî millî olan emperyalizm ve ortaklarının sömürüsü, Anayasaya aykırıdır.
Buna göre iki şey var:
1. Eğer belli bir hata sonucu, iddianame ve mütalaayı hazırladınızsa, dikkatli
olunuz; idamını istediğiniz kişiler kasaplık koyun değildir ve siz savcısınız…
2. Yok eğer yaptığınızın bilincinde iseniz; yolunuz açık olsun.
onlar bunlara inanarak yola cıktılar Tam Bagımsız Türkiye İcin Haketmediler ..DAr agcında Üc Fidanı okuyun Anlarsınız..

Türkiye’nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim. Ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı da ölümden korkmuyoruz. Onu ancak işbirlikçiler düşünsün. Ve ancak onlar kendi canının telaşına düşsün. Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye’nin bağımsızlığına armğan etmekten onur duyuyorum. Bu bağımsızlık düşüncesini mezara kadar götüreceğiz.
Sayın Savcı,
1. Amerikan emperyalizmi gayrî millîdir.
2. Ona ortaklık edenler ulusumuza ihanet etmişlerdir.
3. Emperyalizme karşı mücadele suç değildir, silahlı mücadele ise Anayasayı ihlâl değildir.
4. Gayrî millî olan emperyalizm ve ortaklarının sömürüsü, Anayasaya aykırıdır.
Buna göre iki şey var:
1. Eğer belli bir hata sonucu, iddianame ve mütalaayı hazırladınızsa, dikkatli
olunuz; idamını istediğiniz kişiler kasaplık koyun değildir ve siz savcısınız…
2. Yok eğer yaptığınızın bilincinde iseniz; yolunuz açık olsun.
onlar bunlara inanarak yola cıktılar Tam Bagımsız Türkiye İcin Haketmediler ..DAr agcında Üc Fidanı okuyun Anlarsınız..

:D:D:D:D:D:D

kopy alıp yapıştırmak değil de kendi fikirlerini yazman daha iyi olacak sanki :p

:D:D:

görüşleri yüzünden asıldılar diyorsun...ve başkaldırıyorsun...çünkü senin düşüncenle bahsedilen kişilerin düşünceleri aynı....

sakal bıyık olayında ve türban konularında gördüğüm kadarıyla bunların kamuda olmasına karşısın......ya da bunlara karşısın vesaire..... eeee nooolduuu hanii???? hani özgür düşünce.....hani görüş özgürlüğü?????? hani bizim görüşümüz.....eminim biz görüşlerimiz yüzünden asılsak çıtınız çıkmazdı değil mi? ;)

denizler diyerek kısıtlamak istemiyorum devrimci ahlak hiçbir zaman haksızlığa göz yummamaktır. her anlamda öncelikle düşüncede fikirde özgürlük gerektirir a kişisi b kişisi olması hiç birşeyi değiştirmez

Konumuz sznkiler değil sznkilerde asılsınlar öle gel...;)

Ne olur bni adam yerine koy:DSölicek bişy bulamayınca adam olmayız ;)nese kpt konuyu tmm kötü yerlere gtcek yoksa uzatma daha falza;)

Dniz gezmiş 8 tane jandarma er in öldürme emrini vermiş ama :)) 8 tane ere yazık degilmi onlar neden tarihte yok ...

bence yerinde ve dogru bi karar ...

sonuçta bugün hpg ye girseniz KAHRAMANLARI arasında deniz gezmiş yusuf asran .. 3 üde Üçüde ;)

Deniz Gezmiş kahraman olarak saymıyorum
Gerçek kahraman her türlü düşünceyi bir araya getirip beraber birlik yapmaya çalışandır.
Eğer vatanın insanıyla ateş edip, kavga ediyorsa o kişi kahraman değildir!

Eğer sizin düşünceniz değilde bizim kendi düşüncemize sahip olup öldürülseydi, elbette sizler vatan haini diye ortaya atartınız;)

Eğer sizin düşünceniz değilde bizim kendi düşüncemize sahip olup öldürülseydi, elbette sizler vatan haini diye ortaya atartınız;)

canım benim aynısını söyledim ama lafı kıvırıo bilmiom tarihimi öğretsene deyip konuyu saptırıo ;)

anlatamassın böyle insanlara..... ;)

Hımmmmmmmmm

Atatürkçü olup (!) Deniz Gezmişi savunmak..Merak ediyorum hatırla sevgiliyi izleyip Deniz gezmiş olayı hakkında yorum yapanların sayısını

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri