DeNiz gezmiş

asılmasına sevnip iyi olmuş diyenler bile var ülkemizde yazıkalr olsun dıyorum bu ınsanlara yazıklar olsun abdullah öcalanı beslerler bazıları ... ama deniz gezmiş gibi ve arkadasları gibi kahraman şahısları asarlar işte böyle bi haksızlık dünyası böyle acımasız bir dünya

©ﻕΞתς яΞiš;1145330' Alıntı:
vatan hainini bile kahraman yapmışsınız vay be !

Size göre vatan haini tabi dünyada türklerdan baska insanlarda var sadece kenini düşünmekle olmaz biz türkler insanızda dier ınsanlar ne hepimizi allah yaratmadımı deniz gezmiş bunu savundu işte ama dıyorumya hala meyve veren agac taslanır size anlatmaya gücüm yetmez istedigi kadar aklansın siz anlamak ıstemezsiniz

Aklandığını da kim söylüyor? adamı Atatürk milliyetçisi yaptınız kendi ağzıyla diyordu ben marksistim leninciyim diye... tamam amerikayı Türkiye'ye sokmamak için çok uğraştı ama sovyetleri getirmekti onun amacı. ücretsiz savunuculuk yapıyosunuz kulaktan duyduğunuz sözlerle kelime yapmayın. TÜRK yasalarına karşı gelmiş ve asılmıştır başka bi açıklaması yoktur bu olayın! Kahraman ilan ettiniz be !

©ﻕΞתς яΞiš;1161488' Alıntı:
Aklandığını da kim söylüyor? adamı Atatürk milliyetçisi yaptınız kendi ağzıyla diyordu ben marksistim leninciyim diye... tamam amerikayı Türkiye'ye sokmamak için çok uğraştı ama sovyetleri getirmekti onun amacı. ücretsiz savunuculuk yapıyosunuz kulaktan duyduğunuz sözlerle kelime yapmayın. TÜRK yasalarına karşı gelmiş ve asılmıştır başka bi açıklaması yoktur bu olayın! Kahraman ilan ettiniz be !

dogru soze ne denır
nokta atıp bırakmak lazım :)

Asılmaları Acizlikti..Ama kahraman değillerdi..
sadece bazı ezilen insanların görüşlerini herkese anlatmaya çalışan elçilerdi..Çok değerlilerdi..Ama herzmnki gibi değerleri bilinmedi! Zamanla herkes pişmanlık duyacaktır bu olaydan bkz:Nazım Hikmet Ran..
Veya Albümüne bi Kürtçe Şarkı Koydu Diye Taşlanan Ahmet Kaya'dır..Ama şuanda Türkiye'nin en köklü kanalının kürtçe kanalı açılmıştr..Ne denilebilrki..!

©ﻕΞתς яΞiš;1161488' Alıntı:

SaçmaLıyosn..Boş Konuşuyosun Türk Yasalarına Karşı Geldi Diyosun Neydi O yasa Düşünce Özgürlüğü !! Sende bu KOnuşmayı Yaparak Düşüncelerini Açıkladın Ve Asılmayı Hakettin O zmn..!!

SaçmaLıyosn..Boş Konuşuyosun Türk Yasalarına Karşı Geldi Diyosun Neydi O yasa Düşünce Özgürlüğü !! Sende bu KOnuşmayı Yaparak Düşüncelerini Açıkladın Ve Asılmayı Hakettin O zmn..!!
sacmalayan sensın kahraman degıl dıyosun yorumlarına bakınca ne ima ettıgın anlasılıyor bu nasıl bı tutarsızlıktır
dogruları soylemek asılmayı haketmekse
assınlar bızıde :) Seref duyarım ;)

ßu nebiçim bir anlayıstır ki asıLsın diyorsunuz haklı veya haksız hiç bir insan oğluna bu tür bir uyguLama yapılmamalı asıL saçmalaylar ve asıL HaksızLar bunları savunan insanlardır !!!!

Düşünce özgürlüğümü? senin gibi biriyle muhattab olmaya bile değmez ama muhatap ediyosun kendinle... Cinayet suçtur dimi? Bu adam kaç kişinin canını aldı biliyomusun? hadi o zamanlarda insanlar birbirini vuruyodu vs. diye kapatırsın bu olayı... Ne suçlar işlediğini biliyomusun sen? Bırak deniz gezmişi sen ahmet kayayı bile savunmuşsun yazında ! Kürtçe şarkı koydu diye vatan hainimi yaptık biz o adamı?(gerçi adam bile denmez ona) O zaten vatan haini değilmi? Evimi arabamı şrefsizlerin ülkesinde bıraktım (burada Türkiye'den bahsediyor) diyen biri Ahmet Kaya! vallahi APO 'YU özledim diye şarkı yapan biri Ahmet Kaya ! her şarkısında bölücülük tohumu eken biri Ahmet Kaya! sen kendini aşmışsın arkadaşım deniz gezmişi bırakmış vatan satmış birinin savunuculuğunu yapıyosun ! Ahmet Kaya'da Deniz Gezmiş'te vatan hainidir bunun da lamı cimi yok !!

Başkoyduğun Yoldan haberin yok koyun gibisin güdülürsün bi hayat boyu.. konuşmalarımdan sadece duymak istediğin kısmı duyuyosun..saygı çercevesini aşmadan tartışmayı bile bilmeden direk ezmeye çalışıyosun ve ne kadar adam olduğunu burda herkes görüyor..tartışma karşısındakini ezmeden onunla eşitsen yapılır..2 kişi konuşuyosunuz..Neyse vatan diyosunuz yarın önüne 5-10 kuruş para atsalar vatan millet görmez gözün bu son yazım olsun istediğin kadar yaz.Allah yolunu açık etsin doğru yolu bulman dileğiyle..

Ben Türkiye'min yoluna baş koydum gülüm... 2 kişisiniz diyosun ben istemedim 2 kişi olmayı akıllı ve bilgili insanlar bana katılıyor bu benim sorunum değil... 5-10 kuruş atsalar vatan görmez gözümüz öylemi... :) gülümsüyorum sana :) ahmet kayayı savunacak bi yapıya sahipsin sana para vermeden vatan satar sizin gibiler.

Vatanı böLmeye caLısan kisiLere az biLe oLmus. .TC vatandasıysanz buraya uyacaksnz uymuyosanz daqda maqarada yasamaya devam edin;)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri