Demet Akalın Fan Club

zdearban

Kayıtlı Üye

96_4.jpg
Demet Akalın, 23 nisan 1972 Gölcük/Kocaeli doğumludur.

Akalın, ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te büyük başarıyla bitirdi.

Yaşar Alptekin’den mankenlik dersi aldı. 1990 yılında “Mayo Güzeli” seçildi.

Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı. Mankenlikte zirvedeyken, şarkı söylemeye karar verdi.

Akalın, 1998 yılında çıkardığı “Sebebim” adlı ilk albümüyle profesyonel müzik hayatına adım attı.

Özellikle milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemden düşmedi.

Kutluay’ın, Demet Şener’le aşk yaşamaya başlaması ve ardından evlenmesiyle, Akalın çok zor günler geçirdi.

Fakat kendini işine veren Akalın, toparladı ve müzik kariyerinde bir çok başarıya imza attı.

Demet Akalın, 3 temmuz 2006 tarihinde Oğuz Kayhan'la evlendi ve kasım 2006'da boşandı.​

Albümleri...

2007 Tatil (single)
2006 Kusursuz 19
2004 Banane
2003 Unuttum
2000 Yalan Sevdan
1998 Sebebim

Filmografisi...

2000 Sensiz Olmaz

Tv programları...

2007 Daha Ne Olsun

Ödülleri...

2007, 13. Kral Tv Video Müzik Ödülleri, En İyi Pop Kadın Sanatçı,
2007, 13. Kral Tv Video Müzik Ödülleri, Yılın Şarkısı (Affedersin)
2007, “2006’nın En Has İsimleri”, Yılın Has Albümü, (Kusursuz 19)

Aşkları...

İbrahim Kutluay,
Ragıp Dönmez,
Dinçer Azaphan,
İbrahim Çapan,
Revivo,
Selhan Aloğlu,
Oğuz Kayhan, (evlendi, boşandı)

19.jpg
demet36we.jpg
Demet_Akalin.jpg
demet_akalin.jpg

2.png

aLttaki fotoLardan en ßa$taki o mu yha:)
cok zayıf biRaz kiLo aLsaa cok daha güz€L oLuR bence.d.d.d PayLa$ım ıcn t€$€kküRL€R :)

aldatılan kadının sesi oldun hep bi eziklik olduğunu düşünerekten hyran olduk sana sevdin senlerini verdin ve bianda şak die bırakılıp aldatıldğın kadınla adamı evlendirdin!ama süper toplarladın..sevimliliğin patavastsızlığın erkek gibi tavırların ksıkançlığın taht kurdun albümlerin birer birer patladı ödüller zirveler sanki inat olsun dercesine ii yerlere geldin ALLAH işte.....sora evlendin çok sevindik bebek derken boşandın ama genede bitirmedin OĞUZ KAYHANLA MUHTEŞEM ÇİFTSİNİZ ÇOK FASLA YAKIŞIKLI .....ALLAH SONUNU HAYIR ETSİN ...SESİN İÇİN BİRŞEY DİYEMİCEM AMA ALBÜMLERİN MUHTEŞEM PİYASININ KRALİÇESİ DESEM YERİ VAR SEN EZE EZE EZE GİDİYORSUN TAM GAZ DEVAM ABLACIM ÇOKKKKKKK SEVİYORUM SENİİİİİİİİİİİİİİİ

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri