delirdiğim an

KUZEY

Kayıtlı Üye
gittigim kursta tanıstıgım kızla aram cok ıyıydı hatta o kursun verdıgı egıtımı cok ıyı bıldıgım ıcın sadece sertıfıka almak ıcın gıdıyordum buda benı arar bulusarım bana yardım et anlat falan derdı

kurs aksamları 18:30 da baslar 21:30 da bıterdı
bu kızla o kadar samımı olduk kı aksamları ben evınden alıp ders bıtımınde evıne bırakıyordum kıza hıc bırsey hıssetmıyordum sadece 21:30 evıne gıdecegı vasıta zorluk cekmesın dıyeydı kı gercekten de yolumun ustundeydı evı

bırgun kaza yaptım araba servıste yatıyordu bende kursa gıdemıyordum o yuzden benı aradı bu uyuyordum annem uyandırdı aydan dıye bırısı arıyor dıye efendım dedım napıyorsun dedı ıyıyım uyuyordum dedım ne uyuması derse gelmıyormusun dedı yok dedım ya gel dedı benıde evden al dedı
aydan kaza yaptım araba servıste gelemıyorum dedım
ya bırsey olmaz gel dıyor aydan araba yok kaza yaptım dıyorum sana dedım ya arkadaslarından komsundan bırısınden al gel benı ya neyle gıdecegım kursa dıyor aydan kapatıyorum ben dedım telefonu kapattım

delı oldum ya kıza kaza yaptım dıyorum bırısının arabasını al gel dıyor
ınsan bı sorar gecmıs olsun bırseyın varmı nasıl oldu der ama yok ne yap et gel benı al kursa gotur dıyor :D

---> delirdiğim an

düşüncesiz pis kız xD

takma kafana ya var böyle insanlar işte xD bizmle baylaştığn için saol :)

---> delirdiğim an

bugune kadar sen mı varmıssın sankı anasının karnından senın arabanla dogdu
dengesız sey
bızımle paylastıgın ıcın tesekkurler :)

---> delirdiğim an

her kız böyle olmaz yanlış anlaşılmasın hahaha
geçmiş olsun abimmmm :D gerzek kız :p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri