Değiştim Ben Azizim

By SerhaT

Kayıtlı Üye

Çok değiştim ben Azizim..

Yalnızlar rıhtımında geziniyorum artık. Prangalar dolu mahzenler uğrak mekanı olmaya başladı ruhumun.

Fakat kötü bir durum varki baş ağrılarım sıklaştı bu aralar.

Eskisi gibi de zevk almıyorum hayattan.. Yediğim yemekler de tat vermez oldu..

İnsanlar yapmacık geliyor gözüme.. Sahte gülmeler, sahte sevgiler, sahte cümleler...

Gecelerim daha karanlık oldu şimdilerde, ama bu durum hoşuma gidiyor gibi. Heleki bir de ay gelince geceye...

Yıldızlarla dertleşiyorum artık azizim. Çok iyi sırdaşlık yapıyorlar hem. Fakat bazen kaldıramıyorlar anlattıklarımı, kaldıramıyorlar da söndürüyorlar ışıklarını.. İnanır mısın intihar edenler bile çıkıyor aralarında..

Uzun uzadıya gecelerim var artık benim.. Nasıl geçmiyor zaman ah bir bilsen..

Çok değiştim ben çok..

Ani gülmeler geliyor içimden gülmemem gereken yerlerde.. Yapılan esprileri de anlamaz oldum.

Ciğerlerim de fazla yoruldu bu gecelerde.. Sigaramın biri sönüp biri yanıyor. Rahatlatıyor ama dumanı rahatsız etmeye başladı bünyemi..

Daha önemlisi kahve yapanım da yok artık..

Çayı da benim koyasım gelmiyor.

---> Değiştim Ben Azizim

Vakit bir mayıs gecesi.. Dışarıda ferahlatıcı bir rüzgar esiyor.. Kayboluyor yıldızlar ara sıra göçe zorlanan bulutlar ardında.. Sokaklar sessiz ve karanlık..

Evlerin lambaları sönük.. Tüm şehir ölüm uykusunda adeta..

Fakat bir adam, oturuyor yalnız başına.. Dertli ve kederli. Sanki orda olan sadece bedeni..

Dedim ya vakit bir mayıs gecesi.. Bir mum ışığında hayal ediyorum, gözlerimin değmeye çekindiği gözlerini.. Ve yer edinince gözlerin hayallerimde, sanki benim oluyor gökyüzündeki tüm yıldızlar ve sanki ruhum geziyor saniyeler içinde tüm evreni..

Bir kelamın destan olup dökülüyor gönlümün dalgalı kıyılarına.. Bir tebessümün aydınlatıyor gönlümün karanlık dehlizlerini..

ve sen bakınca bana, eriyor yüreğimdeki buz kütleleri.. Beraat ediyor karanlık odalara mahkum edilmiş yüreğim..

Şimdi elimde bir kalem anılarla dolu ve beyaz bir kağıt gözyaşlarımla ıslanmış.. Birde birkaç kelime, seni anlatmaya yetmeyecek derecede..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri