daARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM YARDIMFİKİRLERİNİZİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ SÖYLEYİN

qwertina_1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım adım pekcan bundan 1 hafta önce dişçiye gittim koltuğa oturdum ve karşıma öyle biri geldi ki şimşekler çaktı,kalp ritmim hızlandı derken bir yolunu bulup sohbete başladım vs... derken bir şekilde n yapıp edip ben nomu ona verdim başka sebepten dolayı gidip gitmeyeceğini haberverirsen sevinirim dedim..neyse ertesi gün akşam msj çekti k.bakma vs..benede önemli değil diye msj çektim derken ben düşüncelerimi kendisine aktardım kadere inanmazdım ama dedim şimdi inanmaya başladım senden ço ketkilendim ve seninle arkadaş olmak istiyorum dedim vs o,dabun un mümkün olmadığını bveni tanımadığını ve her tanıştığı kişiye numarasını vermediğini söyledi ve ama ben bir şekilde aldım kendisi verdi birisnden ayrılmış ve sanırım bunalımda insanlara artık güvenmiyor benimle çok güzel konuşuyor sohbetin çok güzel ve hoş birisin ancak seninle birşey olması imkansız üstelik iş yerinde tanıştık ve bu doğru olmaz bana yakışmaz her tanıştığım yeni kişiyle konusamam dedi bana te.bende kötü bir amacm olmadığını söyledim erkek arkadşı yok benden bir umut bekleme diyor sana umut verecek gibi olmayım diyor dedim ki benimnle net konuş benimle konuşmak istiyor musun istemiyor musun istemiyorsan söyle bende ona göre davranacam dedim o da nasıl anlıyorsan dedi eğer o şekilde anlıyorsan dedi bende hayır dedim bakl bu ara birşey bekleme dedi ama ilerde ne olacağı belli olmaz dedi buyrun ayıklayın arakadaşlar pirincin taşını naz mı yapıyor kararsız mı yoksa parmağında mı oynatıyor?

---> daARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM YARDIMFİKİRLERİNİZİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ SÖYLEYİN

aceleci davranmışşın bence tanıdıgın gün senden etkilendım diyecegine biraz arkadaş olmaya çalışmalıydın

bi süre böle gittikten sora kız zaten peşinden koşacaktır xD

Peşinden koşma aşamasına getirdiğin zamanda noktayı koyacaktın

Biraz zaman geçmeliydi numaranı vermek için bencede.
Ama vermiş bulundun bikez yaşadığı ilişkinin hayal kırıklığıyla öyle söylüyordur ona güven duygusu verebilirsen inandırabilirsen aşkına reddedeceğini düşünmüyorum.ama uzun bir zamana ihtiyacın var bunun için.Sabır dilerim.

Arkadaşım hiç başına dert alma derim vazgeç gitsin :I

bu gibi işler adamı Dişler :D ayık Ol kapılırsan ruzgara Çok Fena sarsılırsın Pabuçun Biterafta Şapkan Bi Tarafta Dagılırsın:D

evet sanırım ürküttüm tabi ben böyle olsun istemezdim ama olmuşla ölmüşle çağre yok.dediğiniz gibi sanırım uzun bir süreye ihtiyacım var. ama sabredecem kesinlikle aceleci davranmıcam.birde şey demişti ben kaçta çıkıyorsun dediğimde işte 8 dedi hımm dedim tabi bunlar msjla oluyor şey dedi sakın buraya gelmek gibi bir hata yapma değil yüzümü görmek mesaj bile çekmem demişti sanırım ben tlf.la bazı şeyleri halletmeye çalışacam doğru mudur arkadaşlar?

Yoo yo aslında ben sadece olması gerektiği gibi davrandım yani aslında diş tedaivisi için gittim ve ne olduysa herşey orada oldu ve bunu yapmasaydım bir daha şansım belkide olmaycaktı şimdi dün söyled,m yine ben arakdaş olnmak istiyorum dedim bana uymaz yakışmaz dedi zaten daha öncede söylemişti daha yeni bitirmiş ilişkisini ve sanırım bunalımda bir karamsarlık hakim yani benimle konuşuyor ama ben görüşmek istiyor musuun dediğimde ne evet diyor nede hayır diyor şuan birşey olmaz benden birşey bekleme diyor ama ilerde ne olur bilemem diyor rahatsız ediyor muyum dediğimde ise eğer rahatsız etmiş olsaydın ilk mesajda sana söyerdim dedi.olay bundan ibaret yani bu şekilde davranmak zorunda hissetim kendimi sizce nedir bu durumun kritiği?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri