:D :D Ama Öyle

Allons-y

Kayıtlı Üye
Hayatımda sadece bir kez aşık oldum oda billie piper'a :D Onu gerçekten seviyorum hemde çok :106::106: ç Tüm belirtiler var ama benim şansım yok :67::67: O Taa Londra'da çocuğu ve kocasıyla yaşıyor ben burda böyle :( :( Bilmeyenler için billie piper ^^

Billie-Hub.jpg_e_78137be33a967c29f10c2b17980b3f17.jpg

images

buna ölünür

---> :D :D Ama Öyle

Abartmıyorum o kadına aşıkım :( :) çook seviyorum o ölürse bende ölürüm :/

sen sanırım imkansız aşklar için yaratılmışsın..:)
hem Türklerde daha güzel kızlar var inan buna..;)

Ben aşık olmayı sevmiyorum ama bu kadına ölünür ve bırak türkiye yi dünyada böyle güzel kız yok bence :) ve o ölmesin yada ben onun ölümünü görmeden öleyim <3

Ben aşık olmayı sevmiyorum ama bu kadına ölünür ve bırak türkiye yi dünyada böyle güzel kız yok bence :) ve o ölmesin yada ben onun ölümünü görmeden öleyim <3

O kadar emin konuşma kardeşim , daha neler görürsün kim bilir :) Adamın aklını alırlar valla xD

Ama seviyorum :) Tiryaki adamımsın. Bana yazık diyenlere sesleniyorum bana acımayın halimden memnun um ve o kadan çirkin değil en güzeli evrenin

Bende Sedef Avcı'ya senin bu bayanı sevdiğin kadar aşığım. Ama kader inşallah ikimizde tanışırız :D

Seninki zor değilde benimki biraz yaş :D :D ama ben kafama kodum 18'ime gircem londraya gitcem

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri